Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2019.''

''Julidochromis marlieri'' člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Rocio Octofasciata (Dzek Dempsej)  (Read 47669 times)

Offline nedara

• Administrator
  • Veoma napredan član
  • C.C.A. Novi Sad
Re: Jack Dempsey - Rocio octofasciata
« Reply #150 on: 28 November, 2012, 14:34:42 »
U toku je sistematizacija foruma čiji je primarni zadatak spajanje topic-a istih/približnih sadržaja, konkretno više tema o jednoj vrsti ciklida se fuzionišu u jednu sveobuhvatnu temu. Takva sistematizacija doprinosi lakšem pronalaženju informacija, u ovom slučaju temu o ''Džekovima'' je otvorio stari član Ljubiša još 2004. godine i skoro sve što je pisano o njima se nalazi u ovoj temi.

Ovakav slučaj će biti i sa skoro svi vrstama/problematici o kojima je pisano na ovom forumu. Nadam se da se članovima ovakav pristup dopada.

ciklidi.org

Offline Vlada

• Veoma napredan član
Re: Jack Dempsey - Rocio octofasciata
« Reply #151 on: 28 November, 2012, 16:04:08 »
Aha a ja rekoh da ne upadam u post Ljubetu pa sam zato ovako uradio...Već su mi zamerali da upadam bez veze...Što se mene tiče je OK...

Offline Milang

• Početnik
  • *
Jack Dempsey (Rocio octofasciata)
« Reply #152 on: 13 May, 2019, 09:28:09 »
Čini mi se da nije zastupljen sa svojim topicom ovde, barem ja ne mogu da nađem.
Elem, kupim ja tako 5 malaca Green Terror-a i naselim u akvarijum. Kad ono posle par dana i mog interesovanja na netu, ukapiram da sam kupio JD  :laugh:
Tako je to kad samo tanganjiku gajis godinama i onda odjednom predjes na juznu ameriku.

Elem, od tih 5 malaca veoma brzo se napravio i izdvojio jedan par i posle ravno 4 dana u novom akvarijumu polozili su ikru. Šta će dalje biti ne znam, videćemo...

Evo malo slika, izvinjavam se na kvalitetu slikano je mobilnim pre sifoniranja. Poslednje tri su prilikom mresta sa očito promenjenim bojama riba.

« Last Edit: 13 May, 2019, 09:36:08 by Milang »

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
23 July, 2019, 12:16:44

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
  • Total Members: 1931
  • Latest: cobiVR
Stats
  • Total Posts: 155199
  • Total Topics: 9392