Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2019.''

''Julidochromis marlieri'' člana ''Nzivkovic''

Author Topic: <<Foto konkurs>> JANUAR 2019.  (Read 5841 times)

Offline Ivke

• Veoma napredan član
  • -Bice skoro propas sveta-
Re: &lt;&lt;Foto konkurs&gt;&gt; JANUAR 2019.
« Reply #70 on: 10 February, 2019, 13:48:35 »
boze sramota covek u tim godinama da cima klinku da mu se javi ...e svasta sam video po forumima ali ovo je jedan od vecih hitova iskreno ...

Offline No.1

• Veoma napredan član
Re: <<Foto konkurs>> JANUAR 2019.
« Reply #71 on: 10 February, 2019, 14:26:27 »
Zaplet, pozovite S !
Akvaristika, to je moja ljubav !

Offline s37

• Član u razvoju
  • **
« Reply #72 on: 11 February, 2019, 01:41:03 »
ok, ako mi svi objasne sve o foto konkursu, ne gine mi meningitis instant :DD zasto li uopste i citam  pravila :DDD pozivaju se sve karte, pozivaju se sve karte! :DD

hvala ivke na ovome "klinka" , vidim ja da si ti fin momak :)

evo da javim rezultate razgovora sa rrrukijem, slozili smo se  da se ne slazemo. on misli da je namesteno, ja mislim da ljude bas briga, i niko nikog nije ubedio u suprotno :) otprilike je upravo sve ono sto pise, po meni nzivkovic moze da kaze u nekoj grupi negde "ej glasajte za mene" , ali ti iz grupe mogu a ne moraju da glasaju za njega, po rrrukiju oni jesu glasali (kao da im je zivot u pitanju, a nije, jer nzivkovic nikom nije pretio) i tako smo zakljucili da on i dalje misli da je namesteno i to je njegovo pravo, a ja pak mislim da nije i da je glasao ko je kako hteo (nisu ljudi debili valjda)  i to je moje pravo :D pa nek svi misle sta zele, dok ih nzivkovic ili rrruki ne upucaju pred kucom :D (sala, salim se, nece niko nikog upucati :D )

jao frogi izvini, nemoj da se ljutis, sledece godine prilozi sliku nekih lepsih riba i obavesti me koja je pa da glasam posteno :DDD salim se, ljuti se ako hoces :D ;)

Offline Cvrc

• Član
« Reply #73 on: 11 February, 2019, 07:23:20 »
s37 mislim da ni malo nije u redu ovo tvoje ponasanje na forumu.

Realno prosle godine je moja fotka bila najbolja pa nije pobedila, tako da ima tu necega! A ti/ta kako se ponasas i pravis ruglo od ovog konkursa ni najmanje nije u redu.

Offline froger

• Član
« Reply #74 on: 11 February, 2019, 09:42:31 »
Ma Cvrc druže, pusti je. Klinka je to. Doduše može da se ponaša tako još dva ipo meseca, a posle već ulazi u "ozbiljne" godine i to posle necemo da tolerisemo. Jel tako?

A ponasanje joj je stvarno kriminalno. Ne kažem, dobra je i u napadu i u odbrani. Doduše igra stalno na granici faula. Zna da ukliza i da mune lakat, pljune protivnika... Za italijansku fudbalsku ligu ko stvorena. :D

Drugo sto treba primetiti kod nje je nedoslednost. Evo prosle godine nije glasala za Živkovićevu fotku!!! Bezobrazluk. :D

Još ima obraza da zeza nas starije ljude, kao da ja sledece godine posaljem neke lepse ribe na konkurs i da joj dosapnem koja je moja fotka. Ja se siroma sve nadam da ce njeno hronicno zapaljenje ukusa da samo prodje, al njenom ukusu nema leka. Još na kraju poruke mi eto kao dozvoljava da se ljutim ako hocu, kao da meni treba njena dozvola za to. Meni!!! Pa ja sam bre ekspert da se najutim - kad bi mi fotkanje išlo tako dobro kao ljućenje ne bi Živković imao nikakve šanse. :D
« Last Edit: 11 February, 2019, 09:44:40 by froger »

Offline Ivke

• Veoma napredan član
« Reply #75 on: 11 February, 2019, 10:52:51 »
s37 mislim da ni malo nije u redu ovo tvoje ponasanje na forumu.

Realno prosle godine je moja fotka bila najbolja pa nije pobedila, tako da ima tu necega! A ti/ta kako se ponasas i pravis ruglo od ovog konkursa ni najmanje nije u redu.
da je zajebavanje , zajebavanje je i to obostrano i od strane s37 i frogera ... dokon mozak djavolje igraliste kazu ljudi ... sve u svemu i ako vam je dosadno ili se frustracije lece , manjak paznje ,kompleksi nize vrednosti... da ne kazem nesto i gore nije ok ponasati se ovako bez postovanja i foruma i ljudi na njemu .. ili je to po zadatku izmedju tih silnih poslova ?? Cela prica je presla granicu dobrog ukusa , al ajde teska su vremena i obraz je najmanje bitan , neki se prodaju za sendvic , neko za polovan grejac ,masrum,1 zoantus , ekipno je lakse neko nekad rece 2 glave su pametnije od 1 , ovaj slucaj to obara momentalno . Sami sebe zaplicemo , sami sebe otplicemo ...te ne poznaju doticnog , te daljim pisanjima sami sebe opovrgnu jer se ne razmislja mnogo ,da nije jadno bilo bi zalosno ...
Evidentno je jedno da gde god se neko buni , ne zadovoljan, prevaren , muvacine vecito se vrti oko imena doticnog ,sto govori mnogo toga ..posten covek kad nije kriv javi se i drzi do sebe a ne savija glavu i ko zenica izvinte pa me drugi ( citaj Botovi ) brane ... smesno a i jadno iskreno . Obraz je davno izumrla stvar kod nas i sve je vise i vise ljudi bez njega ...
« Last Edit: 11 February, 2019, 11:03:26 by Ivke »

Offline profiterole

• Član
  • Beograd
« Reply #76 on: 11 February, 2019, 13:18:44 »
Ovaj foto konkurs treba da se zove farma 2.
Jos bih nesto htela da kazem ali Nedara ce se naljutiti,pa nesmem.

Offline froger

• Član
« Reply #77 on: 11 February, 2019, 14:22:52 »
@Ivke

Vidim Ivke da bi i ti lepo mogao da igraš u italijandskoj "lizi". Pljuvanje i klizeći startovi i tebi sasvim lepo idu. Ja sam znaci ovde po zadatku onog blente Živkovića koji radi javno na nekakvim viber grupama ono što drugi rade prikriveno. Verovatno me i plaća da ga ovde zastupam. Jeste, prodao sam se za sendvič. Ko ne poznaje dotičnog? Gde sam ja to napisao. A da, ti si beše onaj gospodin što ne čita tuđe postove, ali voli da ih komentariše. Jako korektno.

Živkovića sam video desetak puta u životu. Znam ga površno. Jednom smo i naručivali neke tanganjikance iz Novog Sada i imao sam sa njim korektnu saradnju. Čovek je rekao da se više neće ovde na konkursima pojavljivati i takmičiti se i izvinio se svima. Evo šta je napisao:

Kolege forumaši, očigledno da na ovaj foto konkurs ne gledaju svi isto. Ja više neću učestvovati, a hteo bih da se zahvalim svima koji su glasali za moju fotku ili mene. Što se tiče  nagrade, ja nisam nagradu ni za prošlu godinu dobio. Izvinjavam se svima a naročito mom drugaru Rukiju zbog nastale situacije.

Malo ti je što se čovek izvinio? Ruki je čovek rekao da je za njega to dovoljno. Za mene čija je fotka treća je to dovoljno. Šta sada tebe tu još žulja? Hoćete da ga banuju. Pa OK, neka ga banuju, ako oko toga postoji konsenzus. 

Moja fotka je na trećem mestu, a ja smatram da je bolja od prve dve. I šta? Ja tu sada treba ovde da dramatam i kukam. Ljudi su glasali kako su glasali. Da osnujemo gestapo pa da proveri svakoga ko je glasao da li je bio obavešten čija je koja fotka? Biće pre da treba da izvučem pouku pa da stavim atraktivniju vrstu. Evo Ruki je stavio ramireza. Dobar izbor.

Dakle lafe, moralna gromado, pre nego što me sledeći put prozoveš, pročitaj prvo šta sam pisao i daj primedbu na konkretnu stvar. Ja stvari vidim na jedan način, koleginica s37 na drugi, pa primedbe koje imaš za mene daj meni, a njoj primedbe na njene stavove. Za konkretnu rečenicu mi daj konkretnu primedbu, sedi lepo pa napiši: froger je rekao to i to, pa da raspravimo tvoje konkretne probleme sa mojim izjavama. Do tada me mani sa pričamna o botovima, obrazu, sendvičima, dokonim mozgovima, itd, jer to prelazi granicu pristojnog ponašanja. Ja nisam nigde nikog vredjao (osim što Živkovića nazvah blentom), a pogotovu ne tebe pa i od tebe očekujem takvo ponašanje. Doduše možda previše očekujem.

« Last Edit: 11 February, 2019, 14:24:39 by froger »

Offline Ivke

• Veoma napredan član
« Reply #78 on: 11 February, 2019, 15:31:46 »
doduse i mozda , lepo kazes mozda bih i trebao ;) samo ne znam cemu sad ovo pravdanje...
nije ok podjebavati bilo koga i zajebavati ovako bez postovanja bilo koga , jednostavno nije ok , dali je to tebi "simpaticno" ili tako ubijas dosadu ne znam niti me zanima iskreno ... kad teras segu i sprdnju budi spreman i na kritiku a i na sprdnju na svoj racun..sve u svemu cela prica je toliko losa i toliko se lose ponasate da je to bezveze ,ako sami nemate osecaj sta radite mora neko i da vam kaze ...hvala na pohvalama ! clan Profitarole lepo rece , jos jedan dokaz koliko pink i hepi ubise ljude u mozak pa misle da je takvo ponasanje sasvim ok ... hvala na pohvalama jos jednom :) nemam ja problem ni da iznesem svoje misljenje a ni da se izvinim kada nisam u pravu ali ovog puta nemam ni zasto da se izvinim jer ovo nije bilo ok ni naj manje od vas dvoje ni prema forumu ni prema ljudima koji su ucestvovali na takmicenju i prepisci , mada mogao bi i opet da pregledas klip i sta rece Coppola ;) ako vec nije izvucena pouka u prvom gledanju... svako dobro zelim ... :)
« Last Edit: 11 February, 2019, 15:38:07 by Ivke »

Offline froger

• Član
« Reply #79 on: 11 February, 2019, 17:21:22 »
Koliko vidim srpskim jezikom dobro vladaš. "Ne znam" pišeš odvojeno, to i treba tako. "da li" se piše odvojeno, a ne zajedno kako si ti napisao, ali sve u svemu razumeš značenje reči i manje više si pismen. E sad, postoji nešto što se naziva kongitivnim sposobnostima. U tvom slučaju bi to moglo da bude pitanje da li si razumeo tekst koji si pročitao? Negde si izjavio da ne čitaš tekstove koje komentarišeš. To se ispravlja lako. Pročitaš to što ti ljudi pišu. Veći je problem ako ne uspevaš da shvatiš tekst koji si pročitao. Bojim se da bi kod tebe to mogao da bude slučaj. Ja te jedno pitam, a ti drugo odgovaraš.

Postavio sam ti nekoliko konkretnih pitanja - npr. gde sam napisao da ne poznajem Živkovića. Napisao sam ti da mogu sa tobom da raspravljam konkretne stvari. Nadji moju rečenicu pa na nju stavi primedbu.

Što se podjebavanja i nekulture tiče evo da izdvojim deo tvog teksta: 

da je zajebavanje , zajebavanje je ... dokon mozak djavolje igraliste kazu ljudi ...  frustracije lece , manjak paznje ,kompleksi nize vrednosti... da ne kazem nesto i gore .. ili je to po zadatku izmedju tih silnih poslova ?? obraz je najmanje bitan , neki se prodaju za sendvic , neko za polovan grejac ,masrum,1 zoantus ...te ne poznaju doticnog , te daljim pisanjima sami sebe opovrgnu jer se ne razmislja mnogo ,da nije jadno bilo bi zalosno ... Obraz je davno izumrla stvar kod nas i sve je vise i vise ljudi bez njega ...

Dakle gomila uvreda i sve to u 5-6 redova. Ja ti lepo napišem da možemo da raspravljamo o konkretnim stvarima koje mi zameraš, a ti napišeš kao odgovor nekakvu gomilu uopštenih tvrdnji - ja tu nekog podjebavam i slično.

U stvari, kada bolje razmislim, ja sam dileja što uopšte odgovaram na tvoje polupismene provokacije.

I ja tebi svako dobro želim.

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
22 April, 2019, 20:46:19

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

• Gric by piroman
    [02 January, 2019, 19:01:56]
  • Vakumizam by piroman
    [08 December, 2018, 16:21:49]
  • Felix by Mandic
    [31 October, 2018, 17:19:16]