Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Prodajem morski akvarijum  (Read 321 times)

Offline DJ Aca LiveStyle

• Značajni član
Prodajem morski akvarijum
« on: 29 August, 2018, 07:25:52 »
Prodajem fabrički morski akvarijum Ocean Free, zapremine 36l, oborene ivice, nema spojeva silikonom, rađen fabrički iz komada. Prelep detalj, gde svaku sobu može učiniti luksuznom. 
Akvarijum je u potpunosti stabilan i dolazi sa kompletnom opremom, bez police. Akvarijum ima i trokomorni filter sa zadnje strane, u kom staje skimer, prostor za filter materijal i pumpa povratna.
Oprema: 
- Led svetlo , diode, jedno njegovo fabričko, i drugo dodatno, pravljeno plavo/belo -  sa tajmerima;
- Skimer - došao uz akvarijum u kompletu;
- Grejač;
- Atman- pumpe dve (jedna iz filtera sa usmeravačem, druga potopna glava-služi kao strim pumpa);
- Pumpa sa potenciometrom za vazduh;
- Salinometar, termometar.
U akvarijumu:
- Voda;
- Živi kamen (nzm koliko kg, ali i više nego dovoljno za ovaj akvarijum);
- Koralni pesak (prekriva celo dno);
- Korali meki ( GSP; Anemona; zelene pečurke ~10kom, par crvenih pečurki, par čupavih pečurki, xenia pulsirajuća i obična, rose xenia; kenia drvo; zoantusi zeleni, eufilija; crvena alga);
- Klovn ( morf je Cinamon, nije običan, za moj ukus dosta lepši i što je najbitnije, u simbiozi je sa anemonom (tj hostovao se);
Alge na zadnjoj strani se skidaju veoma lako, ali ih ja nikad nisam skidao, jer mi ovako deluje prirodnije.
Postavljam samo jednu sliku jer morski akvarijumi ne mogu da pokažu svu lepotu preko slike; ozbiljnim kupcima šaljem snimak.
Po akvarijum isključivo lično preuzimanje u Ćupriji, a za njega imam i fabričku kutiju.
Cena je 210e.

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
22 October, 2018, 01:08:18

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
Stats
  • Total Posts: 154910
  • Total Topics: 9356
  • Online Today: 75
  • Online Ever: 450