Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: pozadina Back to nature  (Read 9636 times)

Offline SPAJKE

• Veoma napredan član
Re: pozadina Back to nature
« Reply #40 on: 16 June, 2011, 13:01:52 »
Sto ne reklamiras?

Offline marsenic81

• Napredni član
« Reply #41 on: 16 June, 2011, 13:31:27 »
iste alge su i kod mene. pozadina sada izgleda ko da je izgorela ! a sa cetkom nemogu da se skinu.

Offline filter boy

• Značajni član
« Reply #42 on: 16 June, 2011, 15:01:14 »
Meni alge nisu problem,stavise jos su mi i dobrodosle,samo mi smeta sto je posvetlela i sto se sve vise uocava struktura stiropora.
Proslo je vise od dve godine od postavljanja pozadine,pa mi je glupo da se zalim,kad vidim da je kod vecine ok..
Mislio sam samo,kad budem sredjivao generalno akvarijum,da premazem nekom farbom za beton ili akrilnom ,pozadinu,pitacu Florijana ako hoce da mi kaze kojom...i to ce biti dovoljno..
A za rupe u pozadini,mozda bi se napravile i kod drugih proizvodjaca...nadao sam se da nasuprot mojih ocekivanja da carnivori nece cupkati i cackati pozadinu,ali sam se prevario.To sam ocekivao od algojeda,pa da sam drzao njih ne bih stavio pozadinu,ali iznenadise me vitatusi,valjda im je zanimljivo da cupaju i ostre zube na algama i stiroporu.

Offline filter boy

• Značajni član
« Reply #43 on: 21 June, 2011, 13:27:05 »
Na onoj slici pozadine Back to nature,pozadina i nije toliko skupa,kad vlasnik ima za Benthochromis tricoti!! :tongue:

Offline fkovac77

• Član
  • Akvadekor.com
« Reply #44 on: 25 June, 2011, 00:18:12 »
i ovo moze samo da koristi Aqvadekor-u jer ako cuju kritike potrudice se da isprave svoje greske. Naravno ako im je to cilj, a nadam se da jeste.
Kao što je rekao drug Marsenić ovo može samo da koristi u cilju poboljšanja kvaliteta, a garancija koja postoji i jeste za reklamacije tako da se ne treba čuditi ako se ponekad jave greške. Ja sa mojim pozadinama imam "armiju" zadovoljnih korisnika i mogu reći da sam prezadovoljan sa ovim brojem reklamacija koje uglavnom nastaju zbog toga što su pojedini akvaristi toliko nestrpljivi da ni ne ispoštuju rok iz uputstva koje dobiju, da se pozadina osuši i slično, pa posle kao pozadine ne valjaju... ali ajde, i njima bi se naravno progledalo kroz prste pa bi se napravio dogovor kako bi bili maksimalno ispoštovani. Mislim da je sasvim korektno i ako se neko požali pa čak i našali na naš račun ali isto tako treba biti korektan pa da se nama lično i javi da postoji problem kako bi smo ga rešili, ali to je već stvar potrošača kako će da se postavi prema prodavcu. Ne želim da se bilo ko oseća prozvanim, ali ako se komentariše o negativnim stvarima, zašto se pored stotina pozitivnih komentara vezanih za Akvadekor pozadine koji se vrte po forumima "prodje" kao pored turskog groblja" i ne komentariše pozitivno? Budimo realni!!! ...ali ne postoji za džabe ona čuvena "potrošač je uvek u pravu"
Postoje i mnogo veći i poznatiji proizvodjači koji proizvode pozadine kao što su Back to nature ili npr Juwel pa sam ja lično video kako Makrakante ogule pozadinu do kraja, pa šta... ko radi, taj i greši. Nije uvek greška do proizvodjača jer su pozadine ofarbane farbama koje neko drugi pravi, pa je pitanje da li je ta farba npr skladištena na propisnoj temperaturi ili da li je istekao rok it... ljudi živimo u Srbiji... svi nešto mude da se uštedi koji dinar..
 Ne želim da ulazim u bilo kakvu polemiku vezanu za kvalitet, opet pominjem da broj prodatih pozadina kod nas pa i širom sveta svedoči o kvalitetu ili nekvalitetu pozadina koje izradjujemo, a garancija od 10 godina stoji, pa onaj ko smatra da je oštećen ima puno pravo da se javi. Sertifikat iz zavoda za intelektualnu svojinu i pečat zavoda nije na sajtu tek tako... i to je neko mnogo stručan proveravao i dao odobrenje.
Nebitno, i negativna reklama je korisna reklama, a o tome da se kvalitet menja nabolje iz godine u godinu želimo da opravdamo sa novim pozadinama koje nisu radjene od stiropora ili polistirena, i mogu se potapati i u oformljene akvarijume.
Postavio sam i nekoliko fotografija istih.
Evo još jednom JAVNO POZIVAM sve one koji su imali BILO KAKAV problem sa Akvadekor pozadinom, ostavljam i kontakt telefon da mi se jave i JAVNO kažem da će biti ispoštovani.
Florian Kovač AKVADEKOR 064/197-59-69

P.S PUNO HVALA NA KRITIKAMA I OBAVEŠTENJU!

Offline nesa1

• Napredni član
« Reply #45 on: 25 June, 2011, 07:22:52 »
Ove zadnje 2 pozadine sam video uzivo, i mogu reci da su cista 10!
Svaka cast Kovac. ;)

Offline milan011

• Značajni član
« Reply #46 on: 14 November, 2013, 15:59:50 »
Do sada sam kritikovao kvalitet pozadina koje se prave kod nas, to jest taj vestacki izgled koji poseduju ali moram priznati da je ovo Kovac lepo uradio.

Offline Christiaan

• Napredni član
« Reply #47 on: 15 November, 2013, 15:00:17 »
Pogledajte back to nature Slim-Line, mislim da je cena skroz prihvatljiva a izgleda naravno vrhunski.

http://www.thepetfactory.de/product_info.php/info/p2084_Slim-Line-60-B---50-x-55-cm-White-Limestone.html

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
21 July, 2018, 19:50:43

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
  • Total Members: 1896
  • Latest: gojo
Stats
  • Total Posts: 154860
  • Total Topics: 9348