Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Knjige u Srbiji?  (Read 4329 times)

Offline djurdjev

• Napredni član
  • Novi Sad pripada novosadjanima!
Knjige u Srbiji?
« on: 04 February, 2011, 22:04:57 »
Gde kod nas u Srbiji mogu da se nabave-kupe dobre knjige o Malawi Ciklidima? :undecided:

Offline admiral

• Veoma napredan član
  • C.C.A. Vršac Milan Petrović
Re: Knjige u Srbiji?
« Reply #1 on: 04 February, 2011, 22:14:51 »
Odeš u bilo koju bolju knjižaru i naručiš. Kažeš ISBN broj knjige i to ti je sigurica a i skupa varijanta.  :)

Offline Slobodan

• Značajni član
« Reply #2 on: 05 February, 2011, 01:57:38 »
Odeš u bilo koju bolju knjižaru i naručiš. Kažeš ISBN broj knjige i to ti je sigurica a i skupa varijanta.  :)

Ali nisu na srpskom (ako se to podrazumeva u pitanju), ali ako znas engleski ili nemacki...nema zime ;)

Offline DejaNS

• Član
« Reply #3 on: 05 February, 2011, 11:41:37 »
Nema literature na srpskom....Osim tekstova na internetu.
Riba što pliva u dva pravca!

Offline DejaNS

• Član
« Reply #4 on: 22 October, 2011, 19:46:00 »
Na kraju sam resio i kupio knjige preko Amazona. Stigle su iz Amerike! Cene, vise nego povoljne!

Offline Petar

• Global Moderator
  • Veoma napredan član
    • Cgi Lucid Dreams
« Reply #5 on: 27 October, 2011, 14:29:37 »
Na kraju sam resio i kupio knjige preko Amazona. Stigle su iz Amerike! Cene, vise nego povoljne!

I ja sam tako uzeo 5 knjiga, najlakse je.
Meni tek treba da stignu, za koliko su ti vremena stigle?

Offline DejaNS

• Član
« Reply #6 on: 28 October, 2011, 09:00:59 »
Pa za knjige koje su manjeg formata (i tezine) i ne podlezu carini i isao sam na najjeftiniju varijantu prevoza trebalo je oko tri nedelje. Za najdeblju knjigu Malawi cichlids in their natural habitat 4th edition trebalo je oko dve nedelje, jer su mi prethodno tu posiljku cak cetiri puta vracali za Ameriku, pa sam prakticno bio uporan i narucivao tu knjigu od januara do jula i na kraju je stigla! U svakom slucaju sve se isplatilo, a postarina za tu enciklopediju bila je oko 450 dinara, jer samo posle trazio da mi knjiga dodje ubrzanim putem :rolleyes:

Offline bojan74

• Veoma napredan član
« Reply #7 on: 28 October, 2011, 11:20:34 »
Pa za knjige koje su manjeg formata (i tezine) i ne podlezu carini i isao sam na najjeftiniju varijantu prevoza trebalo je oko tri nedelje. Za najdeblju knjigu Malawi cichlids in their natural habitat 4th edition trebalo je oko dve nedelje, jer su mi prethodno tu posiljku cak cetiri puta vracali za Ameriku, pa sam prakticno bio uporan i narucivao tu knjigu od januara do jula i na kraju je stigla! U svakom slucaju sve se isplatilo, a postarina za tu enciklopediju bila je oko 450 dinara, jer samo posle trazio da mi knjiga dodje ubrzanim putem :rolleyes:

:grin: imam, izmedju ostalog, i to izdanje ali se moje lista na scroll i za dz je  :grin:

Offline bojan74

• Veoma napredan član
« Reply #8 on: 29 October, 2011, 12:02:09 »
moram da objasnim jer me je par ljudi kontaktiralo za ovo izdanje putem privatne poruke.
na mail ne mogu da saljem jer je u pdf formatu i ima 200-300mb a link ne mogu da vam posaljem jer nisam ja skidao vec je to radio neki moj poznanik. znam samo da je rekao da je jedva iskopao to sto sam mu trazio

Offline Petar

• Global Moderator
  • Veoma napredan član
    • Cgi Lucid Dreams
« Reply #9 on: 29 October, 2011, 12:15:05 »
moram da objasnim jer me je par ljudi kontaktiralo za ovo izdanje putem privatne poruke.
na mail ne mogu da saljem jer je u pdf formatu i ima 200-300mb a link ne mogu da vam posaljem jer nisam ja skidao vec je to radio neki moj poznanik. znam samo da je rekao da je jedva iskopao to sto sam mu trazio

Mozes ako zelis, da okacis na https://www.rapidshare.com/ , pa nakon toga da ljudima preko PM-a posaljes download link, kako bi mogli da skinu knjige.
Ako te je toliko njih vec kontaktiralo, sigurno bi voleli da imaju knjige, pa makar i u digitalnoj formi.

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
26 September, 2018, 14:22:28

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
  • Total Members: 1899
  • Latest: Rades7
Stats
  • Total Posts: 154902
  • Total Topics: 9356