Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: da li bi mogao da drzim victoriju u akv od 180 l ?  (Read 4785 times)

Offline inzagi

• Početnik
  • *
da li bi mogao da drzim victoriju u akv od 180 l ?
« on: 26 December, 2010, 22:46:15 »
ako mogu koje vrste bi mi vi preporucili? i da li mogu da kupim od nekog ? jer imam malawce pa bi voleo malo da promenim.

Online Slobodan

• Značajni član
Re: da li bi mogao da drzim victoriju u akv od 180 l ?
« Reply #1 on: 27 December, 2010, 00:00:27 »
ako mogu koje vrste bi mi vi preporucili? i da li mogu da kupim od nekog ? jer imam malawce pa bi voleo malo da promenim.

Mozes (koliko me secanje sluzi) skoro sve vrste viktorijanaca. Mislim da velike predatore (viktoriske) se ne mogu naci kod nas u ponudi. Tako da slobodno mozes sve vrste, ali umereno i gledaj vrste koje se ''trpe''. Akvarijum ti je dovoljno velik za viktoriju ;)

Offline McBain

• Značajni član
« Reply #2 on: 27 December, 2010, 01:27:49 »
Bitne su i dimenzije aq-a. Viktorijanci su dosta agresivni. Nisam ih gajio(tj. jesam nesto bas kratko, ali ubacio jednu vrstu sa mbunama i izbacio napolje). Nisam siguran da ces moci da gajis vise vrsta u jednom aq-u. Kazu ljudi da su skloni ukrstanju, a i muzjaci se ne trpe koliko znam. Nisam ih gajio, tako da verujem da ce se javiti neko da da info iz prve ruke...

Online Slobodan

• Značajni član
« Reply #3 on: 27 December, 2010, 09:31:51 »
Bitne su i dimenzije aq-a. Viktorijanci su dosta agresivni. Nisam ih gajio(tj. jesam nesto bas kratko, ali ubacio jednu vrstu sa mbunama i izbacio napolje). Nisam siguran da ces moci da gajis vise vrsta u jednom aq-u. Kazu ljudi da su skloni ukrstanju, a i muzjaci se ne trpe koliko znam. Nisam ih gajio, tako da verujem da ce se javiti neko da da info iz prve ruke...

Potpisujem. Tesko ces drzati dve dvrste... :sad:. oni su dobra kombinacija sa nekom malawi vrstom.  Srecno!

Offline azazel

• Član
« Reply #4 on: 05 July, 2011, 12:39:46 »
Tesko ces drzati dve vrste. Veoma su slicne skoro sve vrste i lako moze doci do hibridizacije a to sigurno ne zelis da postignes!

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
14 December, 2018, 19:08:21

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
Stats
  • Total Posts: 154930
  • Total Topics: 9363
  • Online Today: 90
  • Online Ever: 450