Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Realne boje aq na fotografijama  (Read 2078 times)

Offline No.1

• Veoma napredan član
Realne boje aq na fotografijama
« on: 27 November, 2009, 09:30:31 »
Pogledajte samo efekat osvetlenja sa neonskom rasvetom od 8w. Na zadnjoj stranici akvarijuma je zalepljen papir smedje boje ,braon. Uzivo uopste ne izgleda kao na slici .
Izvinjavam ti se na postavljanju mojih fotografija u tvojoj temi .Sve je u cilju da se docara efekat rasvete da to sto je na fotografiji nije tako kao i ti sto kazes uzivo. :)
Akvaristika, to je moja ljubav !

Offline duzzd

• Veoma napredan član
  • Kragujevac
« Reply #1 on: 27 November, 2009, 10:12:06 »
Kazes da ti je akvarijum roze zbog smedjeg papira?
Ili zbog roze neonke?

Offline No.1

• Veoma napredan član
« Reply #2 on: 27 November, 2009, 10:18:16 »
Zbog roze neonke ,pogledaj kako to sija proso ,,bije,, na fotografiji,ali uzivo nije tako. A jos plus nalazi se u regalu koji sa svih strana ima ovu ,ne znam ni ja koja je boja recio kao oker ,nesto sv.braon. I to sve kad se umiksuje na tako malom prostoru rasveta cini ovakvim kao na slici. Nadam se da lepo izgleda.

Offline duzzd

• Veoma napredan član
  • Kragujevac
« Reply #3 on: 27 November, 2009, 10:26:53 »
Prvo da se izvinim drugu Sung sto piskaramo po njegovij temi iako ova prica ima veze sa njegovim akvarijumom.

Ja sam jako veliki protivnik postavljanja fotografija koje ne docaravaju akvarijum u originalu. Sta ce mi slika za koju moram da kazem, nije moj akvarijum takav, tako je samo ispalo na slici. Takve slike ne postavljajte.

Da docaram:
Idu dva pandura, i jedan od njih se obraca drugome: Vidis onog belog keca? E takvu istu ladu sam ja kupio, samo plavu.

Bez uvrede...

Offline No.1

• Veoma napredan član
« Reply #4 on: 27 November, 2009, 10:38:00 »
Mozda si ti delimicno po meni u pravu. Sta ce ti takva slika, pa i netreba ti ,a ni meni moja po najmanje, ne - treba .Druga stvar, , ni svi mi nismo u mogucnosti da fotografisemo akvarijum i ciklide kako bi mozda trebalo, a ZELIMO  da se nas akvaijum vidi u nekakvom svetlu ,nema ljutnje samo su u pitanju razlicita misljenja.

Te u vezi toga ,nije da nije bitna rasveta ,nego mi je bitnija postavka samoga akvarijuma i njegovih ciklida,riba.

Offline duzzd

• Veoma napredan član
  • Kragujevac
« Reply #5 on: 27 November, 2009, 10:50:39 »
@No.1 Slazem se, u globalu.

Druze Sung, meni se tvoj akvarijum dopada i nemoj pogresno da shvatis ovu moju pricu.
Smatram da su jako nezahvalne dimenzije tvoga akvarijuma i nemas mnogo prostora za mastu, najbitnije je da se tebi dopada, bilo to svetlo ili postavka.

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
16 October, 2018, 12:51:09

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
Stats
  • Total Posts: 154906
  • Total Topics: 9356
  • Online Today: 99
  • Online Ever: 450