Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Zašto ciklidi.org?  (Read 27857 times)

Offline miksajlo

• Član
  • Banovan korisnik
Re: Zašto ciklidi.org
« Reply #20 on: 09 June, 2008, 17:36:10 »
Znaš onu priču - Cigan hvali svoga konja, tako mi liči. I ja sam u svojoj dugogodišnjoj akvarističkoj karijeri upoznao dosta dobrih ljudi, ali ima i malo izuzetaka, a primetio sam da su često baš na ovom sajtu. To su ljudi koje zanimaju uglavnom pare. Ja nisam bogat, baš suprotno, ali nisam ni pohlepan i gramziv. Volim ribetine i ne gajim ih da bih zaradio nešto, već čisto iz ljubavi, za razliku od nekih koji mnogo trguju i ne prezaju od laži i prevara, a vešto se kriju i prave fini, i takođe dele savete kao da sve znaju. Ja znam klince koji nisu bili ni jednom na ovom sajtu, a znaju mnogo više od njih, koji misle da je broj poslatih postova merilo i pokazatelj znanja.
Srbija je večna dok su joj deca verna !

Offline admiral

• Veoma napredan član
  • C.C.A. Vršac Milan Petrović
« Reply #21 on: 09 June, 2008, 17:49:04 »
Znaš onu priču - Cigan hvali svoga konja, tako mi liči. I ja sam u svojoj dugogodišnjoj akvarističkoj karijeri upoznao dosta dobrih ljudi, ali ima i malo izuzetaka, a primetio sam da su često baš na ovom sajtu. To su ljudi koje zanimaju uglavnom pare. Ja nisam bogat, baš suprotno, ali nisam ni pohlepan i gramziv. Volim ribetine i ne gajim ih da bih zaradio nešto, već čisto iz ljubavi, za razliku od nekih koji mnogo trguju i ne prezaju od laži i prevara, a vešto se kriju i prave fini, i takođe dele savete kao da sve znaju. Ja znam klince koji nisu bili ni jednom na ovom sajtu, a znaju mnogo više od njih, koji misle da je broj poslatih postova merilo i pokazatelj znanja.

Možeš li mi napraviti lestvicu o tome KO KOLIKO ZNA NA OVOM SAJTU!!?

Offline miksajlo

• Član
  • Banovan korisnik
« Reply #22 on: 09 June, 2008, 17:54:04 »
Dobro se to zna. Veruj mi. Tebe svi znaju i ispiraju usta u Novom Sadu, a i šire. A i to što radiš nije nimalo lepo. Gde ti je čast, pa nije sve u parama!
Srbija je večna dok su joj deca verna !

Offline admiral

• Veoma napredan član
« Reply #23 on: 09 June, 2008, 17:55:17 »
Pa nije reč o param ni časti!!
Pitao sam te o znanju!!

Offline cicko

• Značajni član
  • Banovan korisnik
« Reply #24 on: 09 June, 2008, 18:08:24 »
Kako vas ne mrzi da citate toliku filozofiju?  ::)
Tanganyika

Offline admiral

• Veoma napredan član
« Reply #25 on: 09 June, 2008, 18:09:45 »

Nisam baš razumeo!!? ::)

Offline kondrlja

• Napredni član
« Reply #26 on: 09 June, 2008, 18:32:00 »
Dobro se to zna. Veruj mi. Tebe svi znaju i ispiraju usta u Novom Sadu, a i šire. A i to što radiš nije nimalo lepo. Gde ti je čast, pa nije sve u parama!

Drug Admiral je poznata faca iz sveta akvaristike    :D

Offline cicko

• Značajni član
  • Banovan korisnik
« Reply #27 on: 09 June, 2008, 20:04:54 »

Nisam baš razumeo!!? ::)
Mislio sam na Bojkovu filozofiju o zivotu,sajtu i to....
Tanganyika

Offline alzo

• Tropheus rule
  • Veoma napredan član
    • paraciklidi.org
« Reply #28 on: 10 June, 2008, 17:54:52 »

Ko si ti da deliš moralne lekcije!?  Gledaj svoja posla, ostavi druge na miru.  Etiketirati nekoga na taj način je kao da si ga uvredio, za šta, zna se, sledi BAN!
Budi konstruktivniji.  Za drugo nećeš ni dobiti prostor.

Offline No.1

• Veoma napredan član
« Reply #29 on: 10 June, 2008, 23:48:58 »

Sta radite, zast mi briset tekst, gde se izgubi,stvarno nema smisla, moram da parafraziram tekst koji sam napisao pre par minuta.Bilo je reci od strane gospodina glavnog da se tekstovi ne brisu.

pozdravljam gore napisan tekst

Da li Vi Bojko u Vasem tekstu govorite o nostalgiji prema davno proslim vremenima ili govorite o citoj filozofiji evolucije sajta ciklidi.org ? Sta Vas je inspirisalo da napisete ovaj post, setnja ili nesto drugo ... sta? Vreme ce da pokaze svoje u biti postojanja lose i dobre stavri pa cak i ovoga sajta.
Akvaristika, to je moja ljubav !

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
22 July, 2018, 07:03:16

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
  • Total Members: 1896
  • Latest: gojo
Stats
  • Total Posts: 154860
  • Total Topics: 9348