Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Zašto ciklidi.org?  (Read 28731 times)

Offline marince

• Član
Zašto ciklidi.org?
« on: 24 March, 2005, 21:20:27 »
Naravno, ovo se zasigurno odnosi na apsolutne pocetnike koji(umesto zlatne ribetine u kugli,koja ih svojom hipnozom baca u nesvest)zele imati i uzivati u necem sasvim posebnim tj. ciklidima! Ali moglo bi i na sve one"setace i letace"ili"slucajne prolaznike"koji ovde dodju, pogledaju i prodju...Sada ce te reci, pa logicno je, ciklidi i ciklidi.org. Uopsteno je tako! Ali koliko je vas prolaznika zaista doprlo do prave sustine i cari koja se naziva ciklidi.org!?
Bicu slobodna i dati sebi za pravo da iznesem neko svoje misljenje i obratim se upravo pocetnicima(sto takodje i sebe tu svrstavam) Pa ako ste konacno oformili svoj aq, a verujem da jeste, odlucili se za ciklide, onda bezuslovno morate biti ovde! A ako se pitate zasto, kada se i na drugim sajtovima(posvecenim akvaristici) pominju ciklidi, ja bih takodje odgovorila pitanjem: Da li ste tamo osetili i ljubav koja je ciklidima neophodna!? Ja nisam! Ali na ciklidi.org da! I da biste se uverili da je bas tako, evo jednog pocetnickog saveta. Ne prelazite sturo preko foruma i trazite nesto sto mislite da samo vas zanima, tako nista necete postici. U vezi ciklida vas mora sve zanimati! Od vasg dragocenog vremena, odvojite jedno vece samo za ciklidi.org i shvaticete vrlo brzo koliko su oni takodje dragoceni! Prelazite lagano forum, svaku temu, stranicu, tekst po tekst, pogledajte izuzetno zanimljivu galeriju i verujte mi da se ni jednog trena necete uspavati. Cak naprotiv, necemu ce te se nasmejati, nesto  i glasno prokomentarisati, kao mozda i ovaj tekst:) ali ono sto je naj bitnije(cemu se tezi i zbog cega smo uostalomi svi mi ovde) nauciti sve o vasim ljubimcima!
A posto za ciklide kazu da su jaki, otuda i moj konacan odgovor:) zasto bas ciklidi.org , a vi proverite i prosudite  sami da li ji tako!! Hvala sto ste ovo upravo bas vi procitali CIKLID_130
 Veliki pozdrav svima...

Offline ljubisa

• Značajni član
Re: Zasto bas ciklidi.org
« Reply #1 on: 24 March, 2005, 23:05:33 »
CIKLID_273  CIKLID_273  CIKLID_273  CIKLID_273  CIKLID_273  CIKLID_184  CIKLID_184  CIKLID_184

CIKLID_390

Offline Bojko

• Konsultant
  • Veoma napredan član
« Reply #2 on: 25 March, 2005, 09:03:34 »
Pa Marince imaš pravo a i nemaš pravo,što se tièe ostalih akva sajtova gdje se piše o ciklidima.
Svugdje se piše sa ljubavlju o tim divnim stvorenjima,ciklidima,mada kaže se kod nas narodski:Svake oèi svoga malara imaju,pa nekom se svidja taj sajt ,nekome neki drugi.
No kad se piše o ciklidima,uvek se ,barem ja to tako vidim,bilo gdje,nekako se oseti toplina i èista misao,ipak ciklidaše predvodi ciklid snaga,koja jeste u tim porukama i prisutna.
A kako se to vidi,baš zavisi od pisca postova,jer svi ti èlanci,postovi,tekstovi,moraju biti napisani zanimljivo,edukativno i samo takvi mogu pobuditi zanimanje akvarista,da poènu razmišljatio o ciklidima.
Barem to mogu navesti iz svog liènog iskustva,jer se puno akvarista odluèilo za Malawi ciklide,a sa time se i poveèala baza akvarista ciklidaša,baš zbog tih postova.
Naravno,da ciklidi.org prednjaèe po nekim pitanjima ispred ostalih sajtova,baš zbog te uske ,smem l itako reèi,specializacije do ciklida,što je i neki neminovni èin,èin koji jeste trebao da bude,da se oformira sajt koji je posveæen samo ciklidima,a njihovih poklonika ima iz dana u dan više.
O ciklidima treba pisati,kako bih svi videli,da su to ribe,koje su èekale puno godina,kako bih njih akvaristi prihvatili i poèeli o njima pisati,ipak o ciklidima,da ne bi bilo sajta još bi danas bilo puno pogrešnih stavova.
I zato ,uživajte u ciklidima,ispunite svaki slobodan tren u njihovom društvu i kad ih malo bolje upoznate,bièete zadivljeni i fascinirani njihovom inteligencijom te njihovom umetnošèu bilo prehrane,brige za mald,ili pravljenja ljubavnog mesta ilti u odbrani svoje teritorije....sve su to ciklidi.

Offline dr.Lucky

• Veoma napredan član
    • Sve o MUŠIČARENJU na jednom mestu
« Reply #3 on: 25 March, 2005, 09:07:20 »
Ono sto je mene privuklo i odusevilo je atmosfra koja vlada na ovom sajtu. Naime ta lezernost i opustenost je od velike vaznosti za mene. Nema foliranja, nema ustezanja pa sta ces vise.
Naravno znanje, a njega ovde ima za izvoz. Zato samo nastavite ovako i ja cu sigurno biti svaki dan na forumu, ako nista drugo da se opustim i nasmejem slatko.
Pozdrav! CIKLID_111
Is it wrong to be strong Brotherhood

Treba kupiti semenke, jer one oće semena

Offline Rogus

• Član u razvoju
  • **
« Reply #4 on: 27 March, 2005, 22:34:12 »
Marince, zanimljiv tekst. Dao mi je neke nove ideje.
Pozdrav CIKLID_166

Offline piroman

• Gubitnik vremena
  • Samosapacenje me je dovelo do ovde...
    • piroman.rs
« Reply #5 on: 28 March, 2005, 02:20:38 »
:) Roguse, ja imam samo jednu ideju, a to je da mozemo samo da patimo za clanstvom...

Marince, hvala na svim lepim recima!!!

Bojko, Cira je jedan pepsikolicar, a Vedran, je suvise vedar (ime mu samo kaze), zato su ta dva sajta losa, a ovaj je najbolji :)
Pozz
Piroman

Offline Rogus

• Član u razvoju
  • **
« Reply #6 on: 29 March, 2005, 20:07:49 »
Hehe, a da vam prebacimo nekoliko stotina struènjaka. CIKLID_212

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
« Reply #7 on: 29 March, 2005, 23:45:17 »
:) he he he, bolje ne :) he he he
Pozz
Piroman

Offline Cira

• Početnik
  • *
« Reply #8 on: 06 April, 2005, 00:53:59 »
Ovako izgleda moja sudopera  CIKLID_290

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
« Reply #9 on: 06 April, 2005, 01:28:19 »
Aha znaci postao si pivopija :)
Pozz
Piroman

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
15 December, 2018, 19:21:13

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
Stats
  • Total Posts: 154930
  • Total Topics: 9363
  • Online Today: 91
  • Online Ever: 450