Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: kvalitet cilida u Aq radnjama u SRB  (Read 9967 times)

Offline amd

• Veoma napredan član
  • Rajko
Re: Koji su ovo ciklidi?
« Reply #10 on: 08 May, 2009, 16:18:05 »
Bar bi mogli da pogledaju u kakvom su im stanju ribe pa da intervenisu.
brutal force

Offline drlessa

• Veoma napredan član
  • F0
« Reply #11 on: 08 May, 2009, 16:30:16 »
To je tacno...ali ako mogu i smeju da intervenisu...opet..gazde/sefovi...znam zvuci glupavo,al tako je..
F0

Offline amd

• Veoma napredan član
  • Rajko
« Reply #12 on: 08 May, 2009, 16:36:25 »
Onda bi trebalo promeniti šefove.
brutal force

Offline silwert

• od danas drzim i japanke
  • Veoma napredan član
  • F0
« Reply #13 on: 08 May, 2009, 16:55:23 »
e sefovi su sefovi njih niko ne menja dok im to donosi kes

Offline veselin

• Član u razvoju
  • **
  • veselin miskovic
« Reply #14 on: 08 May, 2009, 22:03:59 »
Od koga Pet centar kupuje ribu?
pozdrav od veselina

Offline No.1

• Veoma napredan član
« Reply #15 on: 08 May, 2009, 22:31:40 »
Riba im je ok, ali sto se odrzavanja i hranjenja ribe tice su jako losi...

Eee, ;) ,pa znaci nije im riba ok cim je ne odrzavaju kako treba. Inace ,sto bih rekli njihova stvar. Ali po meni treba ljudi da znaju da samim njihovim odnosom prema ribama i nacinu odrzavanja i hranjenja ne postize se zadovoljavajuci kvalitet ribe .Vremenom ona posto se normalno ne proda odmah gubi na boji iscrpljenosti i losim odnosom prema istim. Druga je stvar ,da ribu od koga je nabaljaju, u prvom mahu i jeste kvalitetna ,sto je sigurno tacno, ali vremenom i takve ribe losim odnosom gube na vrednosti i moje je misljenje da ima mnogo kvalitetnije i jeftinije ribe da se kupe od ciklidasa.Prosto mi je rizicno da kupim bilo koju ribu tamo. Zasto ,pa non stop su neki karantini koji veoma lose uticu po meni na kupce ,to po meni npr.nije za izlog vec za iza izloga nedostupno oku,sto bih rekli ali ...Drugo ,non stop neka premestanja riba iz jednog u drugi akvarijum iste vrste to sam primetio , ,,pocepana,, peraja ,izmucene i iscrpljene ribe i to vrlo dobro svi vi znate koji posecujete ovu prodavnicu ali zarad pravih ljubitelja ciklida nije na odmet i jos po koja informacja pa nek svako odluci gde mu je volja da trosi novac. :)
Akvaristika, to je moja ljubav !

Offline Hunter

• Značajni član
Re: kvalitet cilida u Aq radnjama u SRB
« Reply #16 on: 09 May, 2009, 00:50:33 »
Ribe im stvarno lose izgledaju...  ::)

Offline piroman

• Gubitnik vremena
  • Samosapacenje me je dovelo do ovde...
    • piroman.rs
« Reply #17 on: 09 May, 2009, 01:04:46 »
Hmmm.

Pet centar "ubija" koliko prodaje.

Pet centar ima normalne cene.

Pet centar NE uspeva da zadrzi dobre prodavce.

Pet centar ima varijabilno odrzavanje.

Prezentacija ciklida moze da im bude od nule do deset. Nekada izgledaju jadno, a nekada izvanredno. Pisem o istim ciklidma, istog dobavljaca.

Dobro je sto postoji Pet centar kod nas, i dobro je sto je to hrvatska firma, jer mi Srbi, umemo da napravimo nesto dobro tek kada nam braca Hrvati ili braca Slovenci to pokazu.

Dolaskom Pet centra je JZH izmenio svoju ponudu i ucinio je jos atraktivnijom, te smo svi cak i indirektno profitirali.

Pet centar NEMA skupe ciklide u ponudi, to je moja najveca zamerka...
Pozz
Piroman

Offline No.1

• Veoma napredan član
« Reply #18 on: 09 May, 2009, 05:27:11 »

Pet centar NE uspeva da zadrzi dobre prodavce.

Prezentacija ciklida moze da im bude od nule do deset. Nekada izgledaju jadno, a nekada izvanredno. Pisem o istim ciklidma, istog dobavljaca.

Dobro je sto postoji Pet centar kod nas, i dobro je sto je to hrvatska firma, jer mi Srbi, umemo da napravimo nesto dobro tek kada nam braca Hrvati ili braca Slovenci to pokazu.

Dolaskom Pet centra je JZH izmenio svoju ponudu i ucinio je jos atraktivnijom, te smo svi cak i indirektno profitirali.
:)

Ovo mi je najinteresantnije i najsveobuhvatnije i to bi bilo to.Ali...dodao bih da ova radnja u jednoj od tacaka gore navedeno ima LOSE odrzavanje. Lose zato sto radnja takvog tipa ne sme da ima i lose prodavce i istovremeno dobre prodavce i ribe dobre i lose, to je poslovna politika koja me ni najmanje ne pogadja samo konstatujem sto bi rekli ,ali o radnje sve najbolje,treba i tu potrositi neki dinar ako ,,iskrsne,, nesto u medjuvremenu ,,dobro,,.I isto takodje odabir i raznovrsnost riba je sto bi rekli ,,onako,, uzimajuci u obzir sve ribe koje su u ponudi ,moze to da bude i bolje i jos raznovrsnije ,,s vremena na vreme,, ,ali... :)
Akvaristika, to je moja ljubav !

Offline ducia

• Global Moderator
  • Veoma napredan član
« Reply #19 on: 09 May, 2009, 09:09:15 »
Kad sam poslednji put bio u PET centru, pre oko 6 meseci, imali su korektne ribe. Nije bilo puno skartova ali isto tako nije bilo ni primeraka da se useres. Znaci klasika. Verujem da je tom prosecnom izgledu riba doprinelo ne odrzavanje adekvatnih uslova u AQ i da se ribe ne razlikuju mnogo od onoga sto pliva po nasim AQ, nego da su samo u pitanju zivotni uslovi. To u Srbiji nije nista cudno i uglavnom je svuda po radnjama takva situacija.

Uzmite ovaj komentar sa dozom skepticizma jer sam tamo bio svega par puta tako da moguce da sam stekao pogresan utisak.
Is it wrong to be strong Brotherhood

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
23 July, 2018, 00:11:36

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
  • Total Members: 1896
  • Latest: gojo
Stats
  • Total Posts: 154860
  • Total Topics: 9348