Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: F0 na mini okupljanju  (Read 9480 times)

Offline Punker

• Član
  • Banovan korisnik
Re: F0 na mini okupljanju
« Reply #30 on: 25 January, 2009, 23:08:05 »
Evo i mene , napokon ...

Prvo da se zahvalim Ljiljani na ogromnom gostoprimstvu , a isto tako i njenoj porodici ! HVALA !
Moram ja odma da pohvalim palacinke , bile su izvrsne ...
A tek sada da pohvalim i akvarijume kao i celokupan dozivljaj koji smo doziveli sedeci izmedju svih tih prelepih akvarijuma .
Jako lepo druzenje , razmenjivanje ideja , iskustava , ali i akvaristickih dobara ...

Sada moram i ostalima nesto da napisem ...
Drze vladane , ne vidim zasto je bilo toliko bitno da se okace fotografije da bi ti utvrdio ko je ko , da bi ti neko prepoznao kada ga sretnes negde . Ako bi iko kojim slucajem zeleo da se upozna sa tobom , lepo bi ti prisao , pruzio ruku i rekao svoje cenjeno ime , ti njemu tvoje , i tako to . Tako te stvari funkcionisu . Ne znam o kakvim otkrivanjima indentiteta pricas , ali mislim da je to neciji trip koji je nedavno zaziveo , i sada ga svi verno sledite . Po meni , cista glupost , samo se kvari izgled sajta . Drago mi je da neko podrzava cihlidaska druzenja , ali ovo , pa ni ostala F0 druzenja se ne zasniva samo na cihlidima , jer bi bilo besmisleno da gomila ljudi prica po nekoliko sati samo o cihlidima . Poludeli bi . Druzenja su tu zato sto su tu prvenstveno dobri ljudi , pa se usput nekada spomene i akvaristika ... Koliko smo samo druzenja imali a da ni A o akvaristike nismo spomenuli ...

Dreze alzo , posto si neupucen , ja cu ti reci da me apsolutno ne interesuje kakav je znacaj za ostale clanove okupljanje F0 . Nigde na sajtu ne postoji pravilo da neka tema mora biti znacajna za sve clanove , pa ne mora ni ova . Ako te ne zanima i ako za tebe nema znacaja , ne znam zasto si j uopste pregledao i postovao u njoj ? ? ?  Na ovom sajtu ima i neznacajnih stvari za mene , pa ih ja samo zaobidjem (po preporukama) . Ako je nesto interesantno , pogledas , ako imas sta pametno da napises , a ti napises ... Tako su rekli da se koristi forum ...

Na buduca okupljanja , kao sto je bio slucaj i sa bivsim , moze da dodje ko god hoce , ako zna gde i kada . Ko bude zasluzio i ko bude trebao da bude pozvan , bice pozvan . Ostali nisu interesantni . Ako neko uspe nesto da sazna , neka dodje , nema nikakvih problema ...

Ljiljo , izvini !

Pozdrav ..

Offline Punker

• Član
  • Banovan korisnik
« Reply #31 on: 25 January, 2009, 23:12:07 »
Da , i jos nesto ...

Ono sto treba da se zna o F0 je da je to sistem otvoreno/zatvorenog tipa , koji funkcionise odlicno , a i postojao je i pre ovog sajta , tako da ga ne treba vezivati za isti . Ko je trebao da zna za njega i da bude njegov clan , saznao je i postao je njegov clan , ko nije , ... , zao mi je , ... nije zasluzio ...

Pozdrav ..

Offline Ljichijana

• Napredni član
  • F0
« Reply #32 on: 25 January, 2009, 23:36:58 »
Punker-u, prvo da ti se zahvalim na lepim rečima. Stvarno mi je bilo zadovoljstvo da vas ugostim i da naučim (i učim) od vas.
Drugo, ne izvinjavaj se što si sve ovo napisao, jer isto mislimo. Potpisujem (velikim slovima)!!!!
@ Alzo... nema potrebe bilo šta da ti napišem.
@ Silwert-e i Kenny, bravo!
 :)

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
10 December, 2018, 12:22:11

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
Stats
  • Total Posts: 154929
  • Total Topics: 9363
  • Online Today: 84
  • Online Ever: 450