Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Rocio Octofasciata (Dzek Dempsej)  (Read 43189 times)

Offline JZH

• Veoma napredan član
Re: Jack Dempsey (Cichlasoma octofasciatus)
« Reply #20 on: 06 June, 2005, 14:30:34 »
Jedan od lepsih Amer. ciklida , bravo Miki osvezio si mi dan i uspomene na iste.
Pozdrav, Joca

milan

• Guest
« Reply #21 on: 06 June, 2005, 18:38:30 »
Ovu ribu sam primetio kad je Ljubisa otvorio temu,sad je to vec  odavno.I zaljubio sam se na prvi pogled u fotku tj. vrstu.
Kao sto ste primetili Ja obozavam amerikance ALI samo aquarijumske ribe a AMERE kao ljude ne bas! CIKLID_138
A ako neko bude zainteresovan za mlade bice mi drago da ih podelim.Ali treba reci SVE U SVOJE VREME.
ZA SVE JE KRIV LJUBISA! CIKLID_111

Offline Santa

• Značajni član
« Reply #22 on: 13 June, 2005, 17:43:07 »
Evo odmah da se pohvalim još sa jednim novim parom koji se takoðe jako fenomenalno uklopio meðu moje bandite pa sam jako ponosan vlasnik. Do sada nikada nisam mešao ribe meðusobno po razlièitim teritorijama ali sada sam došao do zakljuèka da ipak mogu zajedno ali uslov je dovoljno veliki akvarium. A što se tièe parametra vode naše ribe iz trgovine su to zaboravile pa iz trgovine u moj akvarium je razlika ko iz barake u vilu na dedinjama.
govedina 1.(gurm.) ukusno meso krave; 2.(rep.) izuzetno ozbiljan sukob zainteresovanih strana (videti  svadja, zavada ili bacanje hejta) 3.(narod) osoba obdarena velikom snagom na ustrb pameti (videti sirovina ili PAJSER)

Offline JZH

• Veoma napredan član
« Reply #23 on: 14 June, 2005, 19:29:19 »
Izvini Miki, sve je to lepo, ali zasto ti Hemichromis lifalili nemaju crvenu boju??
Vidim da ribe nisu male, tj. na toj velicini bi trebali da budu crveni kao Rusi.... CIKLID_133
Pozdrav, Joca

Offline piroman

• Gubitnik vremena
  • Samosapacenje me je dovelo do ovde...
    • piroman.rs
« Reply #24 on: 15 June, 2005, 06:27:11 »
Obzirom da komunisticka partija nije na vlasti u ex SSSR-u :) sada su crveni samo kinezi, iako su oni zuti, sto u prevodu znaci, da ti lililililililifali trebaju da imaju crvenu podlogu i zute tackice :)
Pozz
Piroman

Offline Santa

• Značajni član
« Reply #25 on: 18 June, 2005, 22:59:31 »
Pozdrav.
Treba odgovoriti zašto lifaliji nisu crveni-?
Pa jesu i to žareèi crveno. Ovde su slikani èim sam ih donio kuèi. A i fleš napravi svoje. Pogledaj otofasciatuma slikanog sa flešom i bez. Tu je odlièan primer kako fleš osvetli ribu pa se ne vide prirodne boje.
govedina 1.(gurm.) ukusno meso krave; 2.(rep.) izuzetno ozbiljan sukob zainteresovanih strana (videti  svadja, zavada ili bacanje hejta) 3.(narod) osoba obdarena velikom snagom na ustrb pameti (videti sirovina ili PAJSER)

Offline Santa

• Značajni član
« Reply #26 on: 19 June, 2005, 11:48:26 »
Evo za usporedbu boja još nekoliko fotki koje nisu prva klasa ali se vidi razlika prirodne od osvetljene sa flešom boje.

Offline jurupari

• Član
  • United Cichlids of America
« Reply #27 on: 03 July, 2005, 16:15:10 »
miki jel ti  još uvijek dilaš ribu? bio sam davno kod tebe...
Marko Lenac

Offline Santa

• Značajni član
« Reply #28 on: 03 July, 2005, 20:18:15 »
Neznam g Marko o kome ti to? Nikada u životu nisam se bavio sa dilanjem riba a mnogo sam jih poklonio. A i nisi bio kod mene jer bi se toga setio. A pogotovo gosta iz Hrvatske.

milan

• Guest
« Reply #29 on: 01 August, 2005, 12:07:53 »
Napokon je famozni par doplivao do mene i sad se brckaju.Hvala Miki sto si ispao fer i korektan!!!!
Ko hoce da vidi ovaj par a i ostale moje ribe moze navratiti u NS bice mi drago da ga ugostim!

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
23 July, 2018, 02:15:13

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
  • Total Members: 1896
  • Latest: gojo
Stats
  • Total Posts: 154860
  • Total Topics: 9348