Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Fotografije....  (Read 20454 times)

Offline RRRuki

• Napredni član
  • What ever...
Re: Fotografije....
« Reply #20 on: 11 December, 2008, 21:51:03 »
Nisi me razumeo, ali nije vazno...uzgred kvalitetne fotke djole.... jel imas externi blic, probaj sa njim....znam da je skupo ali fotografije su neuporedivo lepse, daju odredjenu dozu zivota uslikanim ribama.
Salut from Loznica.

Offline nedara

• Administrator
  • Veoma napredan član
  • C.C.A. Novi Sad
« Reply #21 on: 13 December, 2008, 13:34:30 »
Jedva čekam da mi se razjasni!

Offline nedara

• Administrator
  • Veoma napredan član
  • C.C.A. Novi Sad
« Reply #22 on: 15 December, 2008, 12:15:10 »
Sa dobrim delom texta se slažem i vrlo sličnu priču sam ispričao sinoć na nezvaničnom okupljanju nekih novosadskih ciklidaša. Pročitao sam text al' nisam najbolje koncentrisan i s'toga nisam sve najbolje razumeo, sad sam u žurbi i kasnije ću ga ''na tenane'' iščitati.

Ali pre toga moram da pitam nešto konkretno:

- da li se ovde radi (kada se pominje to mini jato od 5 + 1 ribe) o leptosomama čiji sam bio vlasnik, pa ih letos prodao Santi?

- koliko sam juče saznao te leptosome je od Sante kupio Drlessa?

- da li se sad iza nicka MGR ''krije'' Drlessa, i da li je on napisao ovaj text?

Offline cicko

• Značajni član
  • Banovan korisnik
« Reply #23 on: 15 December, 2008, 12:40:12 »
Drugarice MGR,moram da te razocaram,da do razdvajanja u dve grupe nije doslo zato sto su ribe skontale da nisu isti varijatet,nego zato sto dominantni muzjak tera ostale muzjake,i drzi zenke za sebe.
Tanganyika

Offline vladan

• Banmaster
  • Veoma napredan član
  • Vladan Stojanovic
    • Judo club Partizan
« Reply #24 on: 15 December, 2008, 13:26:55 »
Pa ko je sad ui stvari MGR?

Offline Bojko

• Konsultant
  • Veoma napredan član
« Reply #25 on: 15 December, 2008, 13:57:47 »
Ja mislim, da su tvrdnje MGR malo prerane i prejake.Prerane u smislu, da na osnovi par jedinki donese zaključke, kakve je i opisao.A drugo jeste, da je odredio varijetet, a zna se da ima C.leptosoma puno varijeteta.
Sad,sve ženke u biti su jednako obojene, dok se po obojenosti muškarca zna varijetet ili ne.Medjutim pošto C.leptosome nisu agresivni ciklidi,sasvim je moguće, da su se stvorili samo dve grupi.Naravno to su male grupe, ipak obično se ima C.leptosome u grupi od 15-tak komada pa i više.Naravno takve grupe i drukčije funkcioniraju od manjih gruap, no ponašanje je zavisno i od veličine akvarija te sustanara.

Offline Bojko

• Konsultant
  • Veoma napredan član
« Reply #26 on: 15 December, 2008, 14:16:22 »
Da ne bude zabune,MGR ti si napisao tekst,onako kako ti vidiš situaciju i napravio si zaključke,tu nema problema.Vidiš, ja sam izneo svoje viđenje i sad treba samo da se ta debata dalje lepo razvija, ipak iz takvih debata dosta se pametnih stvaova izvuče.

Offline nedara

• Administrator
  • Veoma napredan član
  • C.C.A. Novi Sad
« Reply #27 on: 15 December, 2008, 14:44:54 »
Najodgovornije tvrdim da je MGR drugi Drlessin nick na ovom forumu! Spreman sam da se u svakom trenutkom sastanem sa ''misterioznim'' MGR a ako do takvog sastanka dođe, javno ću napisati da nisam u pravu i da sam MAGARAC!!!

Drlesso, juče si prisustvovao tom sastanku i posle celokupne diskusije kada si nam većinu stvari ispričao, o nekim stvarima se i javno pokajao, objasnio si kako vidiš stvari i sam priznao da sam u većini stvari u vezi tebe bio u pravu, juče si govorio da si neiskusno ušao u sve ovo...i šta sad želiš ovim novim nastupom da postigneš?

Baš bi voleo da nam objasniš!

Toneš sve dublje u ''živo blato'', koprcaš se a ne ide ti, nešto vrdaš a i dalje je to sve jako naivno.
Zar ti nije jasno da sad kada mi je većina stvari jasna, a i tvoja celokupna priča ''ne pije vodu'', i dalje ti ne verujem, a ti i dalje ''mutiš sve u 16'' i ludiraš po ovom forumu?

Offline nedara

• Administrator
  • Veoma napredan član
  • C.C.A. Novi Sad
« Reply #28 on: 15 December, 2008, 14:47:05 »
Ah!...zaboravio sam ovo:  :buttkick:

Offline silwert

• od danas drzim i japanke
  • Veoma napredan član
  • F0
« Reply #29 on: 15 December, 2008, 15:04:10 »
za sada samo citam temu jer i sam  imam malo jato  mpulugu malisana za koje mogu reci da klopaju jako dobro toliko se razumem u njih ;D

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
22 April, 2018, 03:06:50

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
  • Total Members: 1891
  • Latest: rakoch
Stats
  • Total Posts: 154742
  • Total Topics: 9327