Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Bulterijer  (Read 13319 times)

Offline ALFA

• Napredni član
Re: Bulterijer
« Reply #20 on: 19 November, 2008, 09:27:27 »
lojteruje ovaj moj je za njih zver, slike mog psa sto su postavljene su pre jedno godinu dana, jos je bio bas mlad pas u fazi formiranja, da ga vidis sad, misicava mrcina, okacicu cim napravim par novih fotki! :)
P.S. Nedara hvala, da znas da si me obradovao, ja sam ih trazio po netu ali sam sve nailazio na losu sliku!  :) pozzz

Offline nedara

• Administrator
  • Veoma napredan član
  • C.C.A. Novi Sad
« Reply #21 on: 19 November, 2008, 09:44:13 »
Ove fotke sam lično snimio analognim foto aparatom, pre 4-5 godina na raznim izložbama.

Nemoj da se iznenađuješ ako ti je pas krupan, neznam da li si video njegovog ćaleta uživo!?
To je bre ''mrcina'' od 40 kg...ogroman je, ima glavu k'o aligator! :)
Na ovoj fotki izgleda kao štenence.

Offline ALFA

• Napredni član
« Reply #22 on: 19 November, 2008, 09:53:27 »
Nisam ga video uzivo, na ovoj slici je stvarno ko stene, ali ako si ga ti video uzivo i kazes da je mrcina onda je to to, ovaj moj jeste veliki, sad mislim da nema bas 40 kg ali tu je preko 30 kg i sav je u misicima, bukvalno svaki misic se vidi na njemu, bas onako nagruvan, kvalitetno ga hranim i 24h je pusten u dvoristu te stalno jurca, verovatno i zbog toga!  :) pozzz

Offline amd

• Veoma napredan član
  • Rajko
bulterijer
« Reply #23 on: 10 January, 2010, 16:40:34 »
Moze li neko da mi pomogne da nabavim bulterijera? Ako neciji drug ili komsija prodaje molim setite me se. Prvenstveno bih nabavio psa zbog sina (5,5 god) i zbog sebe (jer sam ljubitelj ove rase). Nisu mi potrebni nikakvi papiri, pas nece ici na izlozbe, jer psa uzimamo zbog nas, kao ljubimca. Znam kako se krecu cene, otprilike, pa bi mi trebalo nesto povoljnije.
brutal force

Offline nedara

• Administrator
  • Veoma napredan član
  • C.C.A. Novi Sad
Re: bulterijer
« Reply #24 on: 10 January, 2010, 16:51:42 »
Rado ću ti pomoći, uz opasku da je bolje da skupiš kintu i nabaviš/kupiš psa iz ozbiljne odgajivačnice. Radi se o tome da bulterijeri bez ''papira'' nisu uvek psihički najstabilniji i zdravstveno kvalitetni, a kod ove rase je to najbitnije. Pošto uzimaš psa kao kućnog ljubimca, bilo bi najbolje da uzmeš štene koje potiče od karakterno dobrih i socijalizovanih pasa/roditelja, takođe, da ga uzmeš što ranije tj. sa nekih 6-8 nedelja.

Idem sad da se malo raspitam.

Offline misirac

• Član
« Reply #25 on: 10 January, 2010, 19:15:56 »
neanam kmoliko je pametno kjupovati psa takve reputascije ako imas malo dete. ja sam kupio aljaskog malamuta kada su mi klinci bili mali i nikda se nisam pokajao. dovoljno strasno iygleda da upasi svakoga i nesposoban je da brani teritiriju i da ugriye bilo koga, dakle preporucujem polarnog ili ovcarskog psa kada su u pitanju mala deca. 

Offline vladan

• Banmaster
  • Veoma napredan član
  • Vladan Stojanovic
    • Judo club Partizan
« Reply #26 on: 10 January, 2010, 20:51:20 »
Mislim da je ovcarski pas opasniji potencijalno za decu od bula.Imao sam prilike da budem vlasnik bulterijera, izuzetan je sa decom...

Offline amd

• Veoma napredan član
  • Rajko
« Reply #27 on: 10 January, 2010, 21:01:22 »
Nedara, hvala i jedva cekam vesti od tebe. Vladane i ja sam cuo sa x strana da je pas no.1 za decu, a posto ih prosto obozavam i supruga je aminovala nabavku psa, on je moja prva i jedina opcija.
brutal force

Offline Anchi

• Značajni član
  • Ana Veselinović
« Reply #28 on: 10 January, 2010, 21:10:20 »
Apsolutno se slazem sa Vladanom, naravno, iz iskustva. Uvek bih i svakome, a pogotovo za decu, preporucila bula.

Rado ću ti pomoći, uz opasku da je bolje da skupiš kintu i nabaviš/kupiš psa iz ozbiljne odgajivačnice. Radi se o tome da bulterijeri bez ''papira'' nisu uvek psihički najstabilniji i zdravstveno kvalitetni, a kod ove rase je to najbitnije.

Ne znam odakle ti ova informacija? Jeste tacna , ali kada su pitovi u pitanju. Bila sam u kontaktu sa mnogim bulovima, sa i bez pedigrea, i svi su imali apsolutnu istu narav. Problem je sto oni bez papira, obicno imaju losu glavu, kao i druge fizicke karakteristike. Psiha je uvek ista.

Cena je izmedju 600 i 800 eur za dobru liniju, ali je problem sto ih u poslednje vreme nema na trzistu. D r u g a r moj ga je relativno skoro kupio tako cu ti se raspitati.

Offline Anchi

• Značajni član
  • Ana Veselinović
« Reply #29 on: 10 January, 2010, 21:14:19 »
Mislim da fotografija govori sve...

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
22 June, 2018, 01:35:46

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
Stats
  • Total Posts: 154849
  • Total Topics: 9344
  • Online Today: 82
  • Online Ever: 450