Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Diskusija o uslovima i pravilima oglašavanja  (Read 39382 times)

Offline zmare

• Član
Re: Lazni i gasirani oglasi
« Reply #10 on: 22 March, 2009, 23:33:03 »
Ako je neko dao oglas ima 5-6 ljudi koji nesto nude, prodje neko duze vreme ili se vidi da je covek logovan u medjuvremenu a nije odgovarao to je krajnji bezobrazluk a ako se nesto desilo sa ribam neka zatvori oglas evo najsvezijeg primera oglas koji je dao clan virus021 znaci nije bitna prodaja riba vec ne postovanje prema drugim ljudima.

Offline Drazen79

• Član u razvoju
  • **
« Reply #11 on: 23 March, 2009, 00:22:00 »
Može se napraviti da članovi ispod 20 postova uopće ne vide podforum oglasi a samim time ne mogu ni onda postavljati oglase, jedino se treba napraviti rank onda od 0-20postova i isključi se u opciji podforuma da taj rank ne vidi podforum!

Offline No.1

• Veoma napredan član
« Reply #12 on: 23 March, 2009, 07:25:44 »
Razmslite malo bolje o ovome sto pisete. Vi naprimer ne nudite ni jedno resenje da onaj ko stvarno zeli da ustanovi cenu kostanja svoje ribe ,kako da to resi ,vec da ga sankcionisete .Da ti nisi ovaj post napisao ja nebih ni primetio da covek koji je postavio oglas ne odgovara vec duze vreme na postavljenja pitanja ,sto znaci da takvih ljudi uopste nema puno na sajtu, pa i da ima nista nije strasno po meni. Koliko samo imas laznih oglasa svuda gde god hoces na stotine npr.u halo oglasima se nudi masaza a svi znamo sta je to, eto primera. Mozda i moze da se uvede da ne moze niko da postavi oglas dok nema 20,pa cak i 30.postova ali se time po meni nista specijalno ne dobija. Mozda moze malo bolje da se razmisli, da recimo oglas bude vremenski ogranicen da 30.dana a posle toga da se obnovi tipa ,da li je jos uvek aktuelan ili ne i da mu se vremenski jos produzi rok vazenja .Ne mozete nesto sankcionisati ako za to ne postoje neki veci razlozi tipa sa banom,nismo svi pored racunara svaki dan i taj ko postavi oglas moze stvarno biti sprecen privatnim i poslovnim obavezama,tako racunajte i na tu mogucnost prilikom eventualne promene nacina oglasavanja. :)
Akvaristika, to je moja ljubav !

Offline zaq

• jos uvek se drzi akvarijuma na screensaveru
  • Član
« Reply #13 on: 23 March, 2009, 09:29:46 »
ja prvo sta pogledam na bilo kom sajtu su oglasi da parim malo oci
i sada da mi neko zabrani da vidim oglas dok ne napucam 20-30 postova bezveze
skoro svi sajtovi koje posecujem imaju ograniceno trajanje oglasa od oko 30 dana sto je sasvim dovoljno da se nesto proda, menja ili pokloni
ali uvek se nadje da se neko buni sto mu nije odgovoreno za 5 min nemaju svi ljudi vremena ko mi lezilebarosi da non-stop budu na netu neko mora da radi i zaradjuje, seta decu, radi domaci
vremensko ogranicenje oglasa je ok ali ovo da se veze za broj postova je glupo

Offline alzo

• Tropheus rule
  • Veoma napredan član
    • paraciklidi.org
« Reply #14 on: 23 March, 2009, 09:47:09 »
Ja sam napisao da se postavljanje oglasa uslovi brojem poruka, ne čitanje.  Da li je to 10 ili 50 nije ni bitno, poenta je da se koliko-toliko utvrdi identitet oglasivaca.  Ne znam koja je komercijalna politika uprave sajta ali posteno je prema onima koji plaćaju banere da postoji neki vid restrikcije za ostale posto je ocigledno da nisu svi oglasi "mali" u postojećoj rubrici oglasa.

Offline zmare

• Član
« Reply #15 on: 23 March, 2009, 10:30:16 »
Mislim da je najlaksi nacin sprecavanja ovakvih oglasa da ljudi koji postave pitanja o oglasu ili kazu neku cenu a ne dobiju odgovor neko duze vreme jednostavno prijave adminu a oni neka se dogovore o daljem delovanju to je na njima.U konkretnom slucaju (naveo sam ga jer je svez)covek se konektovao na sajt i ne odgovara nikome na oglas .

Offline alzo

• Tropheus rule
  • Veoma napredan član
    • paraciklidi.org
« Reply #16 on: 23 March, 2009, 11:27:24 »
Istina to sto kazes druze Alzo, uprava bi trebala da da javno na uvid kako se dolazi do banera, kako bi oni kojima je to u interesu to i uradili.

Nisam to rekao...vec nesto sasvim drugo.

Offline Ciklid Gile

• Veoma napredan član
  • Igor Ranković
« Reply #17 on: 23 March, 2009, 16:32:21 »
Ok, ok polako, to za postavljanje oglasa stoji, i ima ljudi koji su ovde ocigledno samo iz tog razloga, razmotricemo da li ce biti ogranicenja i kakvog...

Sto se tice banera, kontaktirajte administratora (u ovom slucaju zdula jer se on bavi tim delom posla) i sve ce vam biti objasnjeno...
Srecan je dan kad sam nasmejan ko kreten.

Offline No.1

• Veoma napredan član
« Reply #18 on: 23 March, 2009, 21:36:25 »
Mislim da je najlaksi nacin sprecavanja ovakvih oglasa da ljudi koji postave pitanja o oglasu ili kazu neku cenu a ne dobiju odgovor neko duze vreme jednostavno prijave adminu a oni neka se dogovore o daljem delovanju to je na njima.U konkretnom slucaju (naveo sam ga jer je svez)covek se konektovao na sajt i ne odgovara nikome na oglas .

E upravo zbog toga sto ti kazes treba razmisljati u pravcu ....i to ...sa predlogom ,a moj je ...kao sto ste postavili pravila za postavljanje malih oglasa tako mozete i da ih doradite i to ...

npr.prodajem,kupujem i slicno.

maticno jato tropheusa/ti i ti tropheusi/ od 20.komada po ceni od 200/eura., kupovina na komad nije moguca . velicina tropheusa je od toliko i toliko cm.

ovo je precizan oglas i administratori mogu da traze od ponudjivaca da ga doradi*i to potpuno lezerno i normalno* ako nesto ispusti,znaci oglas je kompletan i ne treba nista specijalno vise .ko hoce da pogleda ciklide ima pp kont.telefon pa ako ga interesuje nek stupi u kontakt s vlasnikom i preuzme ili ne ciklide. vise konstruktivnih predloga pa bilo kakvi da su pomazu administratorima da naprave najbolju mogucu soluciju i razmisljajte u tom pravcu ,sa predlozima i resenjima.
Akvaristika, to je moja ljubav !

Offline Duki

• Administrator
  • Veoma napredan član
  • Wildfang Novi Sad
Re: Obavestenje...
« Reply #19 on: 21 June, 2009, 18:51:10 »
Obavestavam sve clanove sajta da ce svi oglasi komercijalnog tipa biti obrisani jer su besplatni, svaka veca i komercijalna prodaja moguca je jedino placanjem banera kao sto to rade neki od ljudi na sajtu te u cilju njihove zastite prinudjeni smo na ovakav potez....

Uprava sajta ciklidi.org
C.C.A.

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
19 June, 2018, 02:37:20

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
Stats
  • Total Posts: 154845
  • Total Topics: 9344
  • Online Today: 62
  • Online Ever: 450