Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Koliko hraniti?  (Read 10176 times)

Offline Dzo

• Napredni član
Re: Koliko hraniti?
« Reply #20 on: 27 January, 2013, 21:32:28 »
Kazem granule zato sto mogu da se broje... Ali neke granule mogu da budu gadne za algojede sklone bloatu, zato su tu listici jer se nece naduti u stomaku halapljive ribe.
Sad izgleda nekom kao da zezam :)

Ne znam sta smatras pod all around hrana... Prva hrana po kolicini, kao "staple"?
 Da se vratim na onu staru narodnu, nema bolje hrane od zive/zamrznute hrane bila ona biljnog ili zivotinjskog porekla.
So long and thanks for all the fish...

Offline sveta021

• Značajni član
  • Nostalgicni Limanac.....
« Reply #21 on: 27 January, 2013, 22:40:09 »
Znam da granule mogu biti opasne,mada kada se natapaju....
Za all aroud :),to mi je u momentu palo na pamet pa sam i napisao,da moze se reci staple,mislio sam na onu koja je u sredini,koja moze najcesce da se daje!:)

Offline barricade

• Član
Hranjenje malawaca količina
« Reply #22 on: 13 October, 2013, 00:01:37 »
Pozdrav evo do danas sam imao u 300l akvariju sljedeće vrste Metriaclima greshakei, Lifalili Hemichromis,Labidochromis carleus,PSEUDOTROPHEUS SOCOLOFI. Danas su mi stigli novi stanovnici a to su Pseudotropheus flavus
Pseudotropheus demasoni
Labidochromis pearlmutt
Labeotropheus trewavasae Thumbi West Island
Pseudotropheus acei msuli

E sad dosad mislim da sam pretjerivao s hranom jer sam im davao 2 puta na dan, ujutro i navečer koliko pojedu za 1-2min, jer čim uđem u sobu odmah svi na vrh čekaju da ih se nahrani hrana koju koristim je Tropical Malawi Flakes professional i ubacim par Tropical Cichlid Omnivore Medium Pellet. Sad otkad su novi stanovnici dosli dali da ubacujem i dalje 2x na dan ili više ili manje? Hvala

Offline Petar

• Global Moderator
  • Veoma napredan član
    • Cgi Lucid Dreams
Re: Hranjenje malawaca količina
« Reply #23 on: 13 October, 2013, 02:30:17 »
Preporuka bi bila da im ubacujes dva puta na dan, ali kolicinski vise kako bi sve ribe lepo jele.

Offline nedara

• Administrator
  • Veoma napredan član
  • C.C.A. Novi Sad
« Reply #24 on: 13 October, 2013, 07:50:27 »
Barricade (ili kako se već zoveš), čemu ti služi ovaj forum? ...samo da postavljaš ''prežvakanja'' pitanja, i to ona o kojima su već otvorene teme? Probaj da pronađeš temu slične/iste tematike, uveri se da ona ne postoji i onda otvaraj novu... ako postoji, onda je lepo pročitaj celu i u njoj postavi pitanje ako je potrebno!

Offline barricade

• Član
« Reply #25 on: 13 October, 2013, 10:51:35 »
Barricade (ili kako se već zoveš), čemu ti služi ovaj forum? ...samo da postavljaš ''prežvakanja'' pitanja, i to ona o kojima su već otvorene teme? Probaj da pronađeš temu slične/iste tematike, uveri se da ona ne postoji i onda otvaraj novu... ako postoji, onda je lepo pročitaj celu i u njoj postavi pitanje ako je potrebno!

U čemu je problem zar forum ne služi da si jedni drugima pomognemo? Kao drugo forum je velik i tražim ja ta pitanja sto me zanimaju ali su drugačije formulirana i teško ih je naći preko tražilice, i nigdje nema precizan odgovor na moje pitanje, kao treće i ako ima sličnih odgovora opet je razlika u akvarijima i količini riba. Ako je problem neću više ništa pitati i ok.

Offline naturalist

• Značajni član
« Reply #26 on: 16 March, 2014, 23:01:31 »
po meni ujutru i pred vece,to sam naucio na pecanju da se tad riba najintenzivnije hrani,pa tako i ja hranim moje u akvarijumu!

Offline Zaki

• Zarko Nedeljkov
  • Član u razvoju
  • **
  • Tivat,Seljanovo
« Reply #27 on: 17 March, 2014, 21:55:29 »
Ja svoje hranim uvece u 9 i ujutro u 7 kad idem u skolu.Ne dajem im mnogo,vidim da lepo napreduju a takodje sam ovde procitao da je najbolje ih hraniti sto cesce a ne mnogo :grin:.A malce hraniti vise puta na dan i hraniti ih nekom hranom za malce ili im natopiti hranu za odrasle(zavisi koju im hranu davas).

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
22 July, 2018, 14:41:15

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
  • Total Members: 1896
  • Latest: gojo
Stats
  • Total Posts: 154860
  • Total Topics: 9348