Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Uskoro u 2008  (Read 22882 times)

Offline RRRuki

• Napredni član
  • What ever...
Re: Uskoro u 2008
« Reply #10 on: 28 January, 2008, 19:26:00 »
Ja sam vise za knjigu od P.Schupke-a a radi se o tropheusima. Kosta oko 80-90 dolara.
Salut from Loznica.

Offline drlessa

• Veoma napredan član
  • F0
« Reply #11 on: 28 January, 2008, 20:30:44 »
Poenta je da se organizujete ljudi ,da vidite koje vam knjige trebaju i se iste poruce. Naravno, ne mogu se sve knjige nabaviti ali vredi pokusati, pokusaj nikog nista ne kosta.

Danas sam u razgovoru sa prijateljem koje ju potencialni buduci nabavljac knjiga o akvaristici napomenuo da kod nas ova oblast i nije bas nesto pokrivena i da bi na tome trebalo malo poraditi na sta se on slozio sa mnom ispreman je da, ono sto moze dobavi.

Knjige nisu jeftine ali neko i to zeli da ima. Ja sam uvek za to da nabavim sve sto se moze nabaviti u PDF-u ali ne mogu se pohvaliti da sam nesto do sada pronasao....nisam puno ni trazio niti sam dovoljno u ovome ali mislim da nema bas puno stvari  da se skine sa neta.
Ispravite me naravno ako gresim...
F0

Offline admiral

• Veoma napredan član
  • C.C.A. Vršac Milan Petrović
« Reply #12 on: 29 January, 2008, 07:18:22 »
Poenta je da se organizujete ljudi ,da vidite koje vam knjige trebaju i se iste poruce. Naravno, ne mogu se sve knjige nabaviti ali vredi pokusati, pokusaj nikog nista ne kosta.

Danas sam u razgovoru sa prijateljem koje ju potencialni buduci nabavljac knjiga o akvaristici napomenuo da kod nas ova oblast i nije bas nesto pokrivena i da bi na tome trebalo malo poraditi na sta se on slozio sa mnom ispreman je da, ono sto moze dobavi.

Knjige nisu jeftine ali neko i to zeli da ima. Ja sam uvek za to da nabavim sve sto se moze nabaviti u PDF-u ali ne mogu se pohvaliti da sam nesto do sada pronasao....nisam puno ni trazio niti sam dovoljno u ovome ali mislim da nema bas puno stvari  da se skine sa neta.
Ispravite me naravno ako gresim...

Javi se da ti dam nesto kljiga.... u pdf - u!!

Offline bojan74

• Veoma napredan član
« Reply #13 on: 29 January, 2008, 07:41:37 »
hocu i ja ako imas nesto vezano za malawi

Offline drlessa

• Veoma napredan član
  • F0
« Reply #14 on: 29 January, 2008, 08:21:25 »
naravno,naravno...javicu se, pusti mi na pm br. mobilnog pa se cujemo. inace sam kontao da ovih dana nateram Dukija da se nadjemo da se upoznamo, voleo bih da upoznam ljude iz ove sfere.
F0

Offline vladan

• Banmaster
  • Veoma napredan član
  • Vladan Stojanovic
    • Judo club Partizan
« Reply #15 on: 29 January, 2008, 09:33:13 »
Ja sam zainteresovan za knjigu o Malavi ciklidima,siguran sam da ima jos ljudi.Vidi sta mozes da uradis,pa ako mozes nesto neka se prijave ljudi.

Offline drlessa

• Veoma napredan član
  • F0
« Reply #16 on: 29 January, 2008, 10:09:56 »
ok, porucio sam svakako da mi jave za jedan komad, onaj koji cu sebi kupiti, kada mi javi decko po kojoj ceni ce biti ja cu tu informaciju proslediti ovde.
F0

Offline Bojko

• Konsultant
  • Veoma napredan član
« Reply #17 on: 08 February, 2008, 09:44:22 »
Knjiga  ovo 4 izdanje od ad koningasa če biti na lageru za nedelju ili dve.
Cena kod mog dobavljača iznosi 75 eura i uklučena je poštarina.Ako se naruće više od 10 knjiga onda se mogu opet cenkati za cenu.Pa sad razmislite.

Offline zile

• Značajni član
« Reply #18 on: 08 February, 2008, 14:02:14 »
Knjiga  ovo 4 izdanje od ad koningasa če biti na lageru za nedelju ili dve.
Cena kod mog dobavljača iznosi 75 eura i uklučena je poštarina.Ako se naruće više od 10 knjiga onda se mogu opet cenkati za cenu.Pa sad razmislite.

Preko "cichlidcity-ja" knjiga "Malawi Cichlids in their Natural Habitat 4th edition"sa slanjem kosta €44.53,a zadnja 2x kad sam narucivao knjige carina sa postanskim troskovima je bila (957,50 i 1069,00)u proseku 1000,00 dindzi.Obe knjige narucene iz GB samo od razlicitih prodavaca.Kad sve sumiramo cifra sa zaokruzivanjem sa svim troskovima ispada:
45+12=57 evrica!

Bojko respect za tebe al cini mi se da je cifra nabudzena.
Mozilla Firethefox

Offline Bojko

• Konsultant
  • Veoma napredan član
« Reply #19 on: 08 February, 2008, 15:13:37 »
Ja sam samo iznjeo cifru koju sam ja dobio.Da bih tamo u cichlid cityu kucnuo Air mail dobio bi sličnu brojku,kao što sam je ja izneo.I objasnio mi čovek tako,da je razlika u biti samo poštarina,jer taj koga ja kontaktiram šalje samo Air mailom,dok cichlid city šalje i običnim poštom.
Svejedno sve je to slobodni odabir,pa se knjiga naručuje tamo gdje je povolnije,mada ja ču svoju uplatiti drugi tedan,jer sa tim čovekom radim več puno godina,maltene sve knjige sam narućio kod njega,pa ču i ovu.
I da ponovim,slobodno vi tražite jeftiniju varijantu,ipak to je sajt ,a ja sam samo stavio jednu opciju,a ima jih na stotine.

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
19 September, 2018, 20:17:27

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
Stats
  • Total Posts: 154899
  • Total Topics: 9354
  • Online Today: 87
  • Online Ever: 450