Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: StarChaser pita?  (Read 22919 times)

Offline JZH

• Veoma napredan član
(No subject)
« Reply #20 on: 03 September, 2004, 16:41:19 »
A onda mentalna bolest zvana: TROPHEUSITIS :D  :!:
Pozdrav, Joca

Offline piroman

• Gubitnik vremena
  • Samosapacenje me je dovelo do ovde...
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #21 on: 03 September, 2004, 17:01:37 »
Ljudi, ukoliko SC ubaci skoljkase i krobve i saceka da joj se stvori dzungla od akvarijuma, ima da prodje dosta vremena, i bice spremna za prihvat tropheus-a, a i akvarijum ce da bude spreman.

Bojko zaboravio sam da ti napisem da gresis uvezi kolorita Malawi ciklida, jer iz licnog iskustva tvrdim da su Tropheus-i vividnijih boja od Malawi ciklida :!:
Pozz
Piroman

Offline Bojko

• Konsultant
  • Veoma napredan član
(No subject)
« Reply #22 on: 03 September, 2004, 21:23:36 »
Pa Piromane,znao sam,dileme jesu dileme,šta god ko ima,šta god tko voli,to je za njega najlepše,kako za tebe tropheusi,tako za mene/zasad/Malawi ciklidi,tako za nekog trečeg Američki ciklidi.
 :D

Offline Bojko

• Konsultant
  • Veoma napredan član
(No subject)
« Reply #23 on: 03 September, 2004, 22:21:27 »
Pa u toj ciklidno tropheusni euforiji,ustvari nekako smo zaboravili na ciklide vrste Nolamprologus brichardi.Taj je ciklid više nego idealan za početnike.A šta ga to pravi tako zanimljivim?Za tu vrstu jeste značajno,da žive u raširenoj porodici,jer mladj ostaje sa roditeljima i poslesledečeg mresta,a i naravno skupa sa roditeljima brane novu mladj.
No da nam klasički N.brichardi nije po volji,eto ima puno isto tako zanimljivih,adekvatnih ciklida primjerice:N.brichardu"Kiku",N.pulcher Daffodil ili mali N.gracillis.

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #24 on: 04 September, 2004, 12:12:44 »
Quote from: "Bojko"
Pa Piromane,znao sam,dileme jesu dileme,šta god ko ima,šta god tko voli,to je za njega najlepše,kako za tebe tropheusi,tako za mene/zasad/Malawi ciklidi,tako za nekog trečeg Američki ciklidi.
 :D

The beauty is in the eye of beholder. Stu prevodu znaci da je lepota relativna, slazem se da svako ima svoje najlepse ciklide. Vividnost boja je vrlo precizan termin, ja tvrdim da su Tropheus-i mnogo vividnijih boja od Malawi ciklida, i stojim iza te tvdnje!
Pozz
Piroman

Offline JZH

• Veoma napredan član
(No subject)
« Reply #25 on: 06 September, 2004, 13:25:48 »
E ljudi a gde je SC :?:  :?:  :?:
Pozdrav, Joca

Offline Silvester

• Veoma napredan član
(No subject)
« Reply #26 on: 06 September, 2004, 18:06:09 »
Ja sam je pre neko vece nasao na akvaristika.org i zaradila je v[size=24]eeeeee[/size]liki minus iz ciklidaristike. Tvrdila je da je ciklidi.org uzasno sporiji od gore pomenutog sajta. Ne bih joj ja dao minus da je u pravu, ali to, slozicete se samnom, nema veze s istinom i cinjenicnim stanjem, a za neosnovane klevete mora da snosi konsekvence. Sledeca mera je ukor komandira voda. Pa sve do pritvora. :twisted:

Offline Ciklid Gile

• Veoma napredan član
  • Igor Ranković
(No subject)
« Reply #27 on: 06 September, 2004, 19:40:08 »
Mislim da bi ribanje akvarijuma bilo sasvim dovoljno, korisno i poucno! :wink:
Srecan je dan kad sam nasmejan ko kreten.

Offline Bojko

• Konsultant
  • Veoma napredan član
(No subject)
« Reply #28 on: 06 September, 2004, 20:32:26 »
Ala sta zapjela ko mutav na telefon :D
Svako ima pravo,da kaže ono što misli,jer zato i imamo glavu,da mislimo sa njome.
A to znate kako to ide:svidjaju mi se ti ciklidi,pa ti,a zanimljivi su i borci,pa nitkari,pa patuljki iz Južne Amerike,.............i treba ljudima vreme,da se odluče

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #29 on: 07 September, 2004, 01:33:29 »
Quote from: "Silvester"
Ja sam je pre neko vece nasao na akvaristika.org i zaradila je v[size=24]eeeeee[/size]liki minus iz ciklidaristike. Tvrdila je da je ciklidi.org uzasno sporiji od gore pomenutog sajta.

Obzirom da smo ZDule i ja obezbedili hosting za oba sajta, ciklidi.org i akvaristika.org, mogu da kazem da se oba sajta nalaze na shit -> ili jeftinim hosterima, koji imaju osrednje linkove i osrednji hardver, tako da je sajt ciklidi.org neznatno brzi od sajta akvaristika.org, obzirom da je prvi server pod linuxom, a drugi pod windows-om. Ova razlika u brzini je neprimetna, pa samim tim i besmislena. Mozda SC ima bolji internet link prema hosteru sajta akvaristika.org, te joj je zato taj sajt brzi, a mozda je SC mislila na brzinu reakcije clanova, da na sajtu akvaristika.org, clanovi brze reaguju i brze rese problem koji im se iznese. Sve u svemu u bilo kojem od ova dva slucaja, nema razloga za opterecivanjem, jer se tu nista ne moze! Ja se nadam da ce SC bez obzira na "sporost" naseg sajta, da se odluci za ciklide jer je time postignut cilj, a to je da se ciklidna zaraza neumitno siri  :twisted:
Pozz
Piroman

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
18 January, 2018, 18:35:36

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

• Koi by nedara
    [14 January, 2018, 17:51:05]
  • Arowana by nedara
    [13 January, 2018, 12:46:13]
  • Robot za alge by D.Nebojsa
    [25 November, 2017, 20:57:14]