Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Daleko najbolja i najjaca prodavnica africkih ciklida (JZH)  (Read 101562 times)

Offline cicko

• Značajni član
  • Banovan korisnik
Re: Daleko najbolja i najjaca prodavnica africkih ciklida
« Reply #250 on: 16 January, 2009, 17:37:43 »
Ne mogu te tvoje fantomske pisanije da citam. Bole oci covece. Da si mi to pricao preko telefona istrosio bi mi bateriju.
Tanganyika

Offline amd

• Veoma napredan član
  • Rajko
« Reply #251 on: 16 January, 2009, 17:50:08 »
Ja sam ranijih godina znao samo za Jocu i kod njega pazario ribe, sad da ga pljujem ne ide jer je iskusniji od mene. To sto ga cas nema pa ima u radnji i sto je zatvoreno u radno vreme nije OK ni za nas kupce ni za njega. A sto se tice saveta s njegove strane u glavnom su bili u vezi kolicine riba. Ja cu opet kupovati kod njega kad mi se nesto dopadne ali je dobro da se moze riba jos negde nabaviti jer su u mom aq. jedno vreme bile samo Jocine ribe jer nisam znao gde tada nabaviti ciklide sem kod njega.
brutal force

Offline Mastino

• Napredni član
« Reply #252 on: 16 January, 2009, 18:17:30 »
hvala lijepa na ponudi cicko ali posto citam, pisem i razumijem srpsko-hrvatski, slovenski, talijanski, engleski a polako pocinjem da ucim spanjolski (koji se bas pretjerano i ne razlikuje od talijanskog) a ako citam nesto na njemackom/francuskom koje neznam postoje online translatori pa nece biti potrebno da svoje dragocjeno vrijeme trosis da meni pises textove, ali bilo bi lijepo da koji text napises za ciklidi.org i za buduce generacije mladih/pocetnika ciklidasa. ;)
Cichlids Power & Enjoy Cichlids!

Offline vladan

• Banmaster
  • Veoma napredan član
  • Vladan Stojanovic
    • Judo club Partizan
« Reply #253 on: 16 January, 2009, 18:19:59 »
Cicko, jako si bezobrazan, ko ti daje pravo da pljujes Bojka, Jocu, Da prozivas Mastina za znanje jezika.
Svake subote je mini okupljanje ciklidasa kod Joce, najbolje bi bilo da dodjes pa da vidimo ko si, kako se zoves i da se ispricamo oci u oci.

Offline zdule

• Značajni član
« Reply #254 on: 16 January, 2009, 18:22:21 »
Radnje su dolazile, prolazile pored nas i gasile se a JZH je referentni pojam za ciklidnu radnju.

Mogu ljudi da ga vole ili nevole ali vecina njih ce neku prodavnicu, njen kvalitet ili ponudu mahinalno uporediti sa JZH-ovom radnjom.

Svi znaju da ces poljubiti vrata ako dodjes pre 12h, od 12h do 14h su sanse 50% ali si 100% siguran da je posle 14h u radnji. Ima ispade da dodje i ranije ali su toliko retki da ih necemo pominjati. :) :)

Sve u svemu JZH...

Posto je sve receno na ovu temu topic je zakljucan.

ZDule...
« Last Edit: 16 January, 2009, 18:24:38 by zdule »

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
20 January, 2018, 15:37:25

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

• Koi by nedara
    [14 January, 2018, 17:51:05]
  • Arowana by nedara
    [13 January, 2018, 12:46:13]
  • Robot za alge by D.Nebojsa
    [25 November, 2017, 20:57:14]