Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Daleko najbolja i najjaca prodavnica africkih ciklida (JZH)  (Read 102585 times)

Offline piroman

• Gubitnik vremena
  • Samosapacenje me je dovelo do ovde...
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #20 on: 13 April, 2004, 15:12:56 »
Cao Grejpfrut,

nemoj molim te da se opterecujes ovim porukama, nije cilj da se obrisu vec da se relane kritike vide i budu tu na sajtu da bi svako mogao da ih procita. To sto si ti napisao je potpuno tacno, jer JZH stvarno ume da bude jako brz i efikasan, ja pokusavam na fin nacin da kazem da je u stanju da bude neljubazan. I to jeste najveci minus njegove firme! Kada JZH procita ovakav post, onda ce valjda da mu dodje iz dupeta u glavu, i da ispravi svoje ponasanje prema nekim komintentima. Sa druge strane, tvoj post je ujedno izuzetan kompliment za JZH-a, jer jasno govori da je problem u perifernim stvarima, dok je sustinski ubedljivo najbolji i najjaci, i verujem da ce ljudi koji citaju tvoj post bas na osnovu njega da se odluce da kupe kod JZH-a u radnji!!! Svaka medalja ima dve strane :)

Nego sacu da probam da ti resetujem pass i da ti novi posaljem na mail, a ti lepo uzivaj i pisi sta god hoces, ponavljam STA GOD HOCES, jer se na ovom sajtu ne bavimo cenzurom, ukoliko je tematika vezana za ciklide, na primer ako pocnes da pises o pljeskavicama, bureku, belim vesalicama i sl. sigurno cu da ti obrisem poruku, da ne bih prolazio kroz patnju i traumu dok citam tvoju poruku u needostatku istih :)

Sta je JZH istripovao, stvarno ne znam, niti je to tvoj ili moj problem, vec iskljucivo njegov, zasluzio je da se pocese, samo ce mu koristiti, jer ce da promeni stav!!!
Pozz
Piroman

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #21 on: 13 April, 2004, 15:18:37 »
Zaboravio sam da se zahvalim na komplimentu vezanom za kalendar, drago mi je da ti se svidja, ako si zemunac, mogu da ti posaljem jedan drugi kalendar koji sam radio, koji je isto vrsta lokalpatriotskog kalendara :)
Pozz
Piroman

Offline alzo

• Tropheus rule
  • Veoma napredan član
    • paraciklidi.org
(No subject)
« Reply #22 on: 13 April, 2004, 16:34:42 »
Sto se mene tice musterija je uvek u pravu!!! Prodavac nema pravo na los dan, tako je to u svetu trzisne ekonomije & ponude i potraznje.  Dobar glas se cuje daleko ali los jos dalje.  JZH je zahvaljujuci svom trudu, kapitalu itd. napravio monopol i moze sebi da dozvoli 'los' dan, tu i tamo, i nesto 'arogantniji' pristup.  Sada svi mogu da kukaju ali covek je imao muda i zato je jedini.  Mi imamo izbor. ZH ili Madjarska, Ceska, Nemacka...a na JZH je da se potrudi da to bude ZH. Iz ovakve diskusije svi treba da izvucemo nekakvu pouku i pozitivno pristupimo problemu ako ga uopste ima.

p.s. ZA SVE ONE KOJI MISLE DA SMO ZH & JA PAJTOSI I DA MU PRAVIM REKLAMU (Marketing mi je struka) EVO SLEDECE:

U ZH, porucim ribe za 265E.  Ne treba avans, stoje u karantinu koliko treba, podignem ih, ostanem malo duzan...i sta ces vise!?!  Da su uginule u transportu ili karantinu mislis da bi mi trazio (ili mu ja dao) pare? NE. Znamo se tek tri meseca! Hajde nek mi neko uveze 15 Tropheusa po mom izboru a ja mu platim (cenu koja meni odgovara) prilikom preuzimanja (posle karantina od 3 nedelje)! Ajde!

Offline mnesa

• Početnik
  • *
(No subject)
« Reply #23 on: 13 April, 2004, 16:37:55 »
Grejpfrut, nemoj pogresno da shvatis moj post. Ti si izneo svoje misljenje, ja svoje, i ostali takodje. To i jeste svrha foruma, dakle cemu brisanje poruka. Uostalom kada malo bolje procitam sve ove poruke (piroman, ti, ja, alzo) sve se maltene svode na istu pricu. Uzdravlje

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #24 on: 13 April, 2004, 17:08:15 »
Mneso, sta reci kada si vec sve okarakterisao :)

Grejpfrut-e, hajde napisi sta imas od ciklida, pa da se bacimo na kritiku kako si pomesao pogresne ribe :), salim se, cisto iz znatizelje, sta gajis od ciklida?
Pozz
Piroman

Offline Bojko

• Konsultant
  • Veoma napredan član
(No subject)
« Reply #25 on: 13 April, 2004, 21:49:03 »
Eto ja sam prićao sa JZH samo preko telefona i toliko koliko sam se tad nasmijao,a i on nisam se već dugo,šta da kažem JZH je na mene napravio jedan velik utisak,ćovjek od profesije i znanja,a voli on puno stvari koje volim i ja,stvarno ja sam bio tad oduševljen i stvarno mi bio polepšan dan,ipak sam ja skromni ciklidista malko poprićao sa legendom BG ciklidistike. :)
a slabi dan imamo kat tad svi.No drago i fino ,mi je bilo poprićati i sa Piromanom,isto čovjek sa smislom za sve što je lepo i nekom izvornom smislom za šalu :D
Pa zna se Beogradjani,a bio i ja Zemunac,mada samo za godinu dana ali to se ne zaboravlja

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #26 on: 14 April, 2004, 00:01:29 »
Ti Bojko, bolje da cutis. Za tih pisljivih godinu dana u Zemunu si se totalno posrbio, ti bre uopste vise nisi slovenac!!! Imas buljuk dece, loces ko prava srbenda, slusas zenu kao i svi srbi, a kao najgore od svega, totalno si kontra slovenac, jer ne trosis racionalno pare, vec ih suludo bacas na ciklide??? Jos samo da dodam da ti se svidja Jelena Karleusa, mislim da tebi treba Dezela, da oduzme drzavljanstvo, i da te izbace u Srbiju!!!

Ima jos i u HAg da te posalju :)
Pozz
Piroman

Offline Srdjan

• Početnik
  • *
(No subject)
« Reply #27 on: 14 April, 2004, 06:56:58 »
Najgore je raditi sa ljudima, i zato mogu da razumem Jocu da je ponekad neljubazan i rezervisan prema kupcima. Ja isto radim u prodavnici kao trgovac (nije bitno cega, neka gazda plati reklamu pa cu da kazem), i po ceo dan mi dolaze i prolaze ljudi kroz prodavnicu. Ima super ljudi koji su ok. Opet, i ma onih koji te dave, neki ni ne kazu dobar dan kada udju (i krava kada udje u stalu kaze muuu da pozdravi ostale krave). To sve moze da iznervira coveka koji je na nogama ceo dan i koji se trudi da zaradi hleb za sebe i svoju porodicu.  
Treba razumeti coveka, jer samo on zna ko mu sve prodje kroz radnju tokom dana. Moze lako da se desi da je pre njegovog neljubaznog stanja bio kupac koji ga je nadrndao. Na kraju krajeva mozda mu je bas pre 5min. postar doneo racun za struju i vodu.  :lol:

Ne kazem da trgovac treba biti neljubazan, cak nesme biti ni previse ljubazan (odma mislis da hoce nesto da ti podvali i da te izvacari na brzaka). Ko nadje tu sredinu ni tamo ni vamo uspeo je sa kupcima.

Moja iskustva: bio sam samo 2 puta u ZH.

Negativna strana jeste ta da Joca nece bas sve da ti kaze i da moras da nosis kljesta sto kaze piroman, i da bi mogao malo vise da se rasprica pogotovo sa pocetnicima, ali ja gledam na to kao "I kafana ima svojih malih tajni", i to treba razgraniciti sa pojmom neljubaznost. Mada kada bi svakome pricao istu pricu po ceo dan ko papagaj covek bi odlepio. (u svakom sl. ima gomilu akvarijuma oko sebe pa moze brzo da se resetuje i napuni baterije :D ).

Pozitivna strana : Kada sam kupovao ribetine, prodao mi je zenku sa punim ustima ikre. Mogao je da kaze, izvini prijatelju, ova ne moze. Cak se pobrinuo i sipao Aqua safe u kesu sa ribicama da mi ne pljune ikru od silnog tumbanja na putu do kuce. Ono sto mi se svidja, je da te mladunce mogu da menjam danas sutra za druge ribetine (sam mi je to predlozio nisam ga ja pitao), ili da ih menjam za hranu. Dok u nekim drugim prodavnicama takve stvari ne mogu. (prvu turu cu da razdelim, obecao sam ljudima  :mrgreen:  , mozda drugu trampim za 'ranu).

Normalna stvar kod svakog trgovca je da se oraspolozi kada nesto proda.
Iskreno receno covek je bio raspolozeniji kada sam prvi put dosao i razgledao po radnji, zapitkivao ga dok je radio po istoj, nego kada sam mu brojao pare za ribe drugi put kada sam dosao.

Da ne davim vise, kazacu samo jos jednu stvar. Ko je gledao film "Idemo Dalje" sa Draganom Nikolicem gde glumi ucitelja ukapirace.

Ima scena gde uci klince da voze bicikl. Samo jedan zna da vozi, ostali ne znaju. Bata Stojkovic kao neki direktor skole ili vec sta zaustavlja klinca na biciklu i preslisava ga tablicu mnozenja koju mali ne zna. Kada pita Dragana sta se ovo desava zasto nije naucio? ,covek je samo prokomentarisao :"On mozda ne zna tablicu mnozenja, ali zna da tera tocak".

Tako da, Joca je mozda "neljubazan", ali je ipak odgajivac ciklida sa najkvalitetnijim ribicama u gradu.

Ajd, Pozdrav svima!

Offline kori

• Napredni član
(No subject)
« Reply #28 on: 14 April, 2004, 11:45:54 »
SVE U SVEMU IPAK JE NAJBOLJE DOCI KOD JOCE PO SAVET I KUPITI NESTO :P
++Svaki trud se isplati++

Offline Bojko

• Konsultant
  • Veoma napredan član
(No subject)
« Reply #29 on: 14 April, 2004, 21:11:52 »
Ma ja eto Piromane tako mislim;Ja jesam Slovenac,ali mi otac služio armiju u Valjevu ,a ja u Zemunu :D
Nego mene brine nešto drugo,pošto smo ,svaki na svoj naćin, lepo obradili JZH,sad ili se njemu štuca ili (š)tuca.Da je prvo malo je nezgodno,da je drugo onda eto i razlog njegovog privremenog čutanja :wink:
No imam još jedno pitanjce;Ja sam čerki malo spomenuo Jelenu Karleusu,kad ona meni :Pa ti ćale nemaš pojma,Ceca je bolja i šta sad da radim,da kupim još ciklida ili da kupimkoji CD sa turbo etno folk glazbu.
U moje vrijeme bila je naj Lepa Lukić,Ludi Rade,MitarMirić,Šaban Šaulić i Lepa Bren.Dobro skrenuo sa teme ko voz sa pruge.....

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
22 April, 2018, 06:56:05

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
  • Total Members: 1891
  • Latest: rakoch
Stats
  • Total Posts: 154742
  • Total Topics: 9327