Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Daleko najbolja i najjaca prodavnica africkih ciklida (JZH)  (Read 104106 times)

Offline piroman

• Gubitnik vremena
  • Samosapacenje me je dovelo do ovde...
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #10 on: 14 March, 2004, 11:11:29 »
Bojko ne radi se cak o broju stanovnika vec o rastrkanosti (razudjenosti) samog grada, Beograd nije kulturno organizovan i koncentrisan kao Ljubljana, samo u poslednjih 15 godina, divlje je izgradjeno naselja cija velicina premasuje 2 zagreba, , tako da kada se sve teritorijalno sumira, Beograd ispada nekoliko puta veci od Ljubljane, sto opet dovodi do fenomena da ni jedan Beogradjanin ne poznaje ceo grad...

btw Beograd ima oko 2 puta vise stanovnika od cele Slovenije, sto ga cini stvarno velikom guzvom na Balkanu :)
Pozz
Piroman

Offline Bojko

• Konsultant
  • Veoma napredan član
(No subject)
« Reply #11 on: 14 March, 2004, 17:29:21 »
Pa mnogo se onda BG razširio od mog sječanja od 25 godina unazad.šta ćemo napredak :D

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #12 on: 14 March, 2004, 19:49:01 »
Bilo bi mnogo bolje da su se i ciklidi tako rasirili po Beogradu, a bogami i prodavnice istih...
Pozz
Piroman

Offline JZH

• Veoma napredan član
(No subject)
« Reply #13 on: 30 March, 2004, 16:03:09 »
EEEEEEEEEEEEEE,kad bi moja radnja bila veca od 21 kvadratnih metara gde bi mi bio kraj.............. \:D/  \:D/  \:D/  :cheers:  :cheers:
Pozdrav, Joca

Guest

• Guest
(No subject)
« Reply #14 on: 13 April, 2004, 11:27:56 »
MA radnjica je dovoljno velika , ono sto fali je malo vise ljubaznosti prema musterijama a ne kvm2 ...

p.s. O ponudi i kvalitetu ribe se slazem sa prehodnicima ...

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #15 on: 13 April, 2004, 13:14:00 »
Potpuno se slazem, da je JZH jako neljubazan, jer je velika lenjstina i mrzi ga da rpica, ali ako potencijalni kupac, ponese kljesta, moze da dobije i veliku dozu ljubaznosti...
Pozz
Piroman

Offline mnesa

• Početnik
  • *
(No subject)
« Reply #16 on: 13 April, 2004, 13:58:28 »
Premda u prethodnim postovima ima i sale i zbilje, da ja ipak malo branim JZH-a. I meni se dogodilo da kada sam prvi put usao kod njega u prodavnicu Joca bas i ne bude rasprican (da ne kazem ljubazan). Medjutim kasnije mi se dogadjalo da odem da uzmem neku stvarcicu na brzinu i ne mozes izaci od prodavnice od njegove price ;) Ja zurim, cekaju me ljudi u kolima, a on se raspricao,  taman zavrsi recenicu, ja spreman da izjurim iz prodavnice, kad on pocne od drugoj temi ... ma nikad kraja. Sve u svemu za sada imam samo reci pohvale za njega i nadam se da ce tako i ostati.

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #17 on: 13 April, 2004, 14:41:41 »
Hajde da budem i ja ozbiljan, ovaj gost koji je postovao kriticku poruku na racun JZH-a, sigurno nije oktopus, jer doticni user pljuje po liku, delu, kvalitetu i svemu vezanom za JZH, verovatno i ne zalazi u kraj u kome se nalazi JZH-ova prodavnica! Znaci u pitanju je neki drugi korisnik, koji je ocigledno doziveo brzi JZH-ov tretman, sto pak znaci da JZH-u ili nije bio dan, ili je bio u poslu, sve u svemu ja moram da istaknem da je JZH izvanredan izvor informacija, i da je uglavnom spreman da ih podeli sa svakim zainteresovanim. Doticnom gostu preporucujem da opet svrati u JZH i da zamoli Jocu da mu odgovori na pitanja, uveren sam da ce JZH biti krajnje iscrpan u svojim odgovorima...
Pozz
Piroman

Guest

• Guest
(No subject)
« Reply #18 on: 13 April, 2004, 14:46:04 »
Quote from: "mnesa"
Ja zurim, cekaju me ljudi u kolima, a on se raspricao,  taman zavrsi recenicu, ja spreman da izjurim iz prodavnice, kad on pocne od drugoj temi ... ma nikad kraja. .

Slazem se da kada vidi da uzimas "stvarcice" (ili te se seca da si ranije dosta pazario) , odjednom se rasprica ...  U suprotnom ti ne gine sudbina srpskog turiste na Crnogorskom primorju ...
Stvarno ne zelim da ogovaram ubedljivo naj.ciklidistu sa ovih prostora , vec samo iznosim svoje misljenje ! Koje bi mozda pomoglo JZH-u da mnogo bolje posluje ubuduce, jer znam brdo ljudi koji izbegavaju tu radnju iz tog razloga( problem je lako resiv na obostrano zadovoljstvo...)

Guest

• Guest
(No subject)
« Reply #19 on: 13 April, 2004, 15:00:42 »
Piromane
Slucajno smo postavili odgovore u isto vreme ...
Posto vidim da ste ovu konstruktivnu kritku doziveli suvise licno , predlazem da se svi ovi moji postovi obrisu ! Jer nije u pitanju nikakva medjuplanetarna ZAVERA oko Joce vec cisto MISLJENJE njegove OBICNE musterije ! A posto spominjes Octopusa predpostavljam da je Joca vec umislio zaveru .... Zato te molim da obrises zadnjih par postova (ionako je video onaj ko je trebao da vidi , ostali ce samo dati svoje misljenje dolaskom u radnju i nema potrebe da im bilo ko namece)
Pozdrav !
p.s. Gost sam jer sam zaboravio pasword , nik mi je na ovom forumu Grejpfrut ... Nije problem da kazem i ime i prezime ali ne vidim da ce nekome nesto znaciti ...

p.s.s. Super ti je onaj kalendar sa "karikaturom" Zemuna , iako je bajat jos mi visi na zidu na poslu... :lol:

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
23 July, 2018, 04:22:13

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
  • Total Members: 1896
  • Latest: gojo
Stats
  • Total Posts: 154860
  • Total Topics: 9348