Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Daleko najbolja i najjaca prodavnica africkih ciklida (JZH)  (Read 104755 times)

Offline piroman

• Gubitnik vremena
  • Samosapacenje me je dovelo do ovde...
    • piroman.rs
Daleko najbolja i najjaca prodavnica africkih ciklida (JZH)
« on: 07 December, 2003, 17:02:35 »
ZOO HOBI
Cara Dusana 69
011/3224-025
Vlasnik Joca, covek koji trosi vreme, znanje, trud i pare, da bi u ponudi imao samo vrhunske africke ciklide. Doticni "ciklid manijak" uvozi i mresti ribu. Kada uveze ribu, ne donosi je 10-ak dana u prodavnicu jer je prvo "cisti" i leci. Kada riba stigne u prodavnicu, sav skart i bolesni primerci su vec odstranjeni. U prodavnici se riba od malena hrani vrhunskom uvoznom hranom, a domaci "jeftina govna" recepti se zaobilaze u velikom luku. Zaboravio sam da napisem da Joca Ciklidni Manijak, uvozi iskljucivo mladu i malu ribu, te je u realnim akvaristickim uslovima, adekvatnom hranom i hemijom i tretmanom dovodi u prodajno stanje, tako da ne moze da Vam se desi da dobijete ribu koja je naviknuta na neke "specijalne" uslove kakve vi ne mozete da stvorite u svom akvarijumu, te samim tim nece da Vam se desi da kupite ribu kod Joce Ciklid Manijaka, koja u prodavnici izgleda savseno, a za mesec dva ce da izgleda kao djubre. Inace ja Jocu naziv Ciklid Manijakom i iz mnogih drugih razloga, jer je covek u stanju da NE proda ciklide pocetniku koji nema adekvatan akvarijum, jer je svestan da ce u takvom slucaju ribe da crknu i da ce doticni opasno da se rastuzi i naravno da bude u materijlnom minusu. Nego da ja vise ne serem o tome koliki je Joca manijak, najbolje je da odete u njegovu prodavnicu i sami se uverite u izvanredan izbor ribe, ali i pratece hemije, hrane i opreme.

p.s. jedino sam u Jocinoj radnji nasao plavi sundjer za filtere na meru...
« Last Edit: 11 December, 2014, 11:18:51 by nedara »
Pozz
Piroman

Guest

• Guest
(No subject)
« Reply #1 on: 16 December, 2003, 16:09:03 »
HVALA,HVALA !!!

Ikole su stigle!!!

Cao!

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #2 on: 16 December, 2003, 19:15:04 »
Quote from: "Anonymous"
HVALA,HVALA !!!

Ikole su stigle!!!

Cao!

Lepo sto si setio da i nesto napises, nego bre registruj se nemoj da pises kao gost!!!

btw, drz i nedaj ikole, dolazim da ih pokupim!!!
Pozz
Piroman

Offline ishtvan

• Početnik
  • *
Akvarijumi
« Reply #3 on: 21 January, 2004, 02:40:37 »
Ko u bgd-u pravi dobre akvarijume a da ne preteruje sa cenom? I gde je najbolje kupovati ostale "sitnice" za akvarijum (pumpe, grejace, termometre...), odnosno u kojoj prodavnici uvek ima svega, ako takva prodavnica postoji?

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #4 on: 21 January, 2004, 07:52:27 »
Dobrodosao na forum,

sto se tice takve prodavnice, tesko da postoji prodavnica koja je savrsena za sve, ali je ZOO HOBI poprilicno dobar, okreni Jocu i popricaj sa njim o cenama...
Pozz
Piroman

Offline Bojko

• Konsultant
  • Veoma napredan član
(No subject)
« Reply #5 on: 13 March, 2004, 22:42:34 »
Samo,znam da je to naj prodavaonica na širem podrućju Ex Yu,ali kako da je ne znadu neki bliski komšije.Eto primjer,pita jedan na Nimiku,čovek iz BG,da li ima neka dobra radnja za Ciklide?.ja sam mu napisao na PM zna se šta,kad on meni:Hvala idem pogledati,a u komšiluku mi to.
Pa ajde mi neko to da objasni!

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #6 on: 14 March, 2004, 00:17:12 »
Ne zelim da te uvredim, ali Beograd je metropola, nije mali grad kao Ljubljana, tako da je moguce da se nesto nalazi u "komsiluku", a da covek ne zna za to...

Ali to nije ni vazno, vazno je da postoji ZOO HOBI, pravi izvor ciklida, i da ljudi mogu da kupe jako mnogo vrsta ciklida u istom, a kako ce da saznaju za ZOO HOBI, nije ni vazno u krajnjoj liniji. Uostalom Cirin sajt je sajt za akvariste, ne za ciklidariste, da je covek koga si informisao posetio ciklidi.org sajt, video bi dominantnu reklamu za ZOO HOBI, te bi bez ikakvog pitanja znao gde moze da kupi ciklide u Beogradu.
Pozz
Piroman

Offline alzo

• Tropheus rule
  • Veoma napredan član
    • paraciklidi.org
Prodavnice sa Ciklidima
« Reply #7 on: 14 March, 2004, 00:18:35 »
Znas sta ja mislim, Joca ZH ima nekako konzervativniji marketinski pristup ali ga pravi Ciklidofili u Srbiji znaju vrlo dobro.  Kada se ostali akvaristi (hiljade) dovoljno edukuju o Ciklidima bice i veca potraznja a samim tim i veca ponuda.
Medjutim oni prodavci koji budu reaktivni i tek onda krenu sa uzgojem i nabavkom Ciklida jednostavno nece biti konkurentni zbog neiskustva.
kao sto znamo, Ciklidi nisu preterano osetljive ribe ali zahtevaju dosta brige i paznje sto se okruzenja i ishrane tice.
Inace u BG je ponuda Ciklida (narocito Africkih) veoma slaba, izuzev ZH.  Tu i tamo moze da se natrci na neke vrste ali pretpostavljam da je to sve iz domaceg uzgoja vise-manje.
Kad vidim da ljudi mesaju Ciklide, zivorotke, i sl. u istom akvarijumu muka mi pripadne.  Zato smo tu mi na CIKLIDI.ORG i ostali da probamo da rasirimo tu CIKLID epidemiju sto vise...sto moja devojka rece "sekta"!!?!

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #8 on: 14 March, 2004, 00:31:35 »
Zivorotke i ciklidi uvek zavrsavazju na isti nacin, smrcu zivorotki...
Pozz
Piroman

Offline Bojko

• Konsultant
  • Veoma napredan član
(No subject)
« Reply #9 on: 14 March, 2004, 09:30:47 »
Pa jeste BG metropola,ima toliko stanovnika ko čitava SLO,tako,da si Piroman u pravu. :D
Ali ja sam si to tako zamislio:BG+ciklidi = Joca ZOOHOBI ,što po meni je to djelovalo prosto ko pasulj.
Ali što je meni prosto nekom nije,ali svejedno,samo da je čovjek našao jednu dobru rasdnju

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
24 September, 2018, 13:15:48

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
  • Total Members: 1899
  • Latest: Rades7
Stats
  • Total Posts: 154900
  • Total Topics: 9355