Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Mrestilica  (Read 19651 times)

Offline djuma

• Veoma napredan član
Re: Mrestilica
« Reply #60 on: 19 December, 2011, 14:15:29 »
Hvala ljudi na savetima...imam neki akvarijum koji mi nicemu ne sluzi, pa bih mogao njega da aktiviram, tako da cu se u narednom periodu (dok prodju praznici) pozabaviti istim, pa ce mi trebati vasa pomoc.

Akvarijum je mozda i veci od ovog sto vi kazete (ima vise od 40l) ali mislim da im to nece smetati ;)

Hteo sam od njega da napravim biljni, pa ako bih mogao da uklopim da bude i biljni i mresni, to bi bilo najbolje. Otom potom, otvoricu novu temu kad dodje vreme za to, pa ce mi svaki savet dobro doci. Unapred hvala  ;)

Offline ciklidcobi

• Član
« Reply #61 on: 19 December, 2011, 14:30:20 »
Djuma ja te razumem jer i ja isto radim,narocito sa ancitrusima par dana nakon vadjenja ali i kod ciklida dok jos imaju jajasce i dok su manji.Vidi gde mozes da nadjes vecu mrestilicu sa mrezom i znaj da ja imam takvu dimenzija 27x16x16 cm,mozda ima i vecih dimenzija.Pomenutu kombinaciju mozes da ubacis u manji aq dok ribe malo ne izrastu i uvek ce ti dobro doci pa makar i kao rezervna varijanta.

Offline dejan015

• Član u razvoju
  • **
« Reply #62 on: 15 April, 2012, 21:02:29 »
jedno pitanje,treba li mrestilica i kad prebaciš ženku u manji akvarijum ili je samo pustiš u  Aq bez mrestilice,da li se prebacuje i mužjak u taj isti manji akvarijum,ovo pitam iz razloga što imam ženku koja nosi u ustima već 3 dan od kada sam ja primetio,a imam i spremam manji akvarijum pa ne znam šta da radim,da li da prebacim samo ženku u taj aqovako bez mrestilice?

Offline original ivan

• Član u razvoju
  • **
« Reply #63 on: 15 April, 2012, 22:41:20 »
Ja koristim mrezaste mrestilice vec duze vreme i odlicno su mi se pokazale,na dno se stavi sitan kvarcni da ih vece ribe ne bi dirale,jednom nedeljno ocistim mrezicu kako se ne bi hvatale alge i da bi kiseonik nesmetano dopirao u unutrasnjost mrestilice,i tako mogu duze vreme dok se ostali ne naviknu na njih a posle zavisi ko sta planira dalje.

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
16 October, 2018, 22:21:16

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
Stats
  • Total Posts: 154906
  • Total Topics: 9356
  • Online Today: 112
  • Online Ever: 450