Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Malawi cichlids in their natural habitat  (Read 2414 times)

Offline Bojko

• Konsultant
  • Veoma napredan član
Malawi cichlids in their natural habitat
« on: 25 July, 2007, 21:23:20 »
Nije najnovija knjiga,i jeste knjiga koju im ai puno ciklidaša,samo niko nije dosad napiso koju reč o njoj.
Teško je napisati koju reč iako se radi o nekoj ,berem po mom ličnom uverjenju,za dobru knjigu.Ali opet neki zapisi o toj knjizi dobro če doči svima onima,koji kane tu knjigu narućiti u nekoj bliskoj ili malo manje bliskoj budućnosti.
U rad te knjige Ad Konings uložio je 900 sati ronjenja kako bih ciklide što vernije fotografisao,što se rezultiralo na 1.400 fotografija ciklida,koji su po prvi puta objavljene baš u toj knjigi. Uglavnom,ja sam one daleke 1991 godine kad sam tu knjigu dobio,bio prosto oduševljen njome,U to vreme,kd sam je naručio ja sam za nju platio u tadašnje vreme 110 ojra,jer sam je naručio direkt iz SAD.
I nakon tih 6 godina,knjiga ipka jeste jedna od mojih najmilija,iako se u tih 6 godina puno promenilo u vidu novig genusa ali i to je ciklidistika,da seprati i ispravlja stare navode,odnosno imena novijim.
Pa ako je ko u+zainteresiran napisti reč ili dve o njegovom pogledu na tu knjigu,dobrodošao je.

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
22 October, 2018, 10:34:23

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
Stats
  • Total Posts: 154910
  • Total Topics: 9356
  • Online Today: 109
  • Online Ever: 450