Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Snaga Ciklida  (Read 4243 times)

Offline Bojko

• Konsultant
  • Veoma napredan član
Snaga Ciklida
« on: 11 March, 2003, 11:34:46 »
Siklid pover /Cichlids power/je jedna internacionalna rijeè,koja sve kaže.To je naime za nekoga filozofija,za drugoga životni stil,za treèeg su to ribe,ali sve okupljuje isto i to je ljubav prema Ciklidima,diljem i širnom svijetu.Koliko sad vidim,kod vas je mala,barem ako konstatujem o ovome forumu.No i kod nas u Sloveniji bilo je pre nekoliko godina isto,ali poèelo se pisati o tim lepi ribama i sad se polako ali sigurno ciklidomanija širi.To mene jako raduje,zato ja imama veliko veselje da pomognem i vama,samo mi vi recite koja bi to pomoè bila najpovoljnija za vas.
Prošlog sam leta bio na moru i bliski mi komšija bio Holanðanin,i debata amo tamo i on mene pita imam li ja kakav hobi,a ja onako iz fore mu kažem :Ciklid pover,i on isti Ciklid fan,pa debate bila narednih dana samo o tome.
To je jedan ,mada banalan primjer,ali vjerujte snaga ciklida je snaga,koja udružuje sve ljudi koji u biti vole te ribe.I svaki pravi ciklididiot rado èe pomoèi svojim znanjem i izkustvom.
A prvo treba ciklide propagirati a to je najbolji naèin ,baš ovaj forum,ali treba pisati,pisati i još jednom pistai.Dok se piše èije se o njima i sledbeniki i novi ciklid fanovi èe se ubrzo javiti,pe èe taj forum ubrzo  postati   jedno  mesto izmenjivanja izkustva,znanja,ideja i na kraju krajeva i druženja.  
Ja sam ih utoliko zavolio,da sam se njima sasvim zarazio i moja porodica takoðer.I nabavio knjige pa poèeo studirati o njima i sad imaju u vrtiæu,ggdje mi pohaða mlaði sin akvarij sa Ciklidima,šta bi drugo,a tako se i djeca od malena uèe o akvaristiki i ljepoti ciklida,.

Snaga ciklida ! :D  :D  :D

Offline Bojko

• Konsultant
  • Veoma napredan član
(No subject)
« Reply #1 on: 19 January, 2004, 23:02:28 »
Pa kad tako malo pogledam,poèela je i kod vas da se jaèa snaga Ciklida,a bièe sve jaèa,jer to su ipak neke lijepe i inteligentne ribe,samo treba još puno,da se uradi oko saznanja o tim ribama,a treba još više pisati,jer samo tako,poput pravih informacija,biæe ciklid fanova još više :D

Offline Bojko

• Konsultant
  • Veoma napredan član
(No subject)
« Reply #2 on: 19 January, 2004, 23:02:56 »
Pa kad tako malo pogledam,poèela je i kod vas da se jaèa snaga Ciklida,a bièe sve jaèa,jer to su ipak neke lijepe i inteligentne ribe,samo treba još puno,da se uradi oko saznanja o tim ribama,a treba još više pisati,jer samo tako,poput pravih informacija,biæe ciklid fanova još više :D

Offline piroman

• Gubitnik vremena
  • Samosapacenje me je dovelo do ovde...
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #3 on: 20 January, 2004, 00:50:19 »
Potpuno se slazem!!!

Ali da dodam, osim pisanja, mora sve da se ilistruje i fotografijama, jer se mnogi ljudi odlucuju za ciklide iz estetskih razloga, pa tek vremenom postaju sustinski fanovi.

I zato serija lepih akvarijuma:

Pozz
Piroman

Offline Bojko

• Konsultant
  • Veoma napredan član
(No subject)
« Reply #4 on: 20 January, 2004, 22:02:00 »
Reko,kakvu je samu sliku ubacio,ma otkad su diskusi Afrièki ciklidi,e sad si provalio :oops:

Offline piroman

• Gubitnik vremena
  • Samosapacenje me je dovelo do ovde...
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #5 on: 21 January, 2004, 02:40:14 »
Ma jebes Diskuse, vazan ja akvarijum i to kvalitetna fotografija, ovakav akvarijum masa zena i esteta zeli u svojoj kuci, a to je nacin da ljudi nateraju svoje ukucane da se kupi akvarijum, lepo im pookazu ovaj moj post i zena kaze, moze moze moze, ima lepo da mi zavide kada ovo vide  :lol:

Moram da otvorim u galeriji kategoriju AKVARIJUMI - ESTETIKA, pa da ljudi pare oci :)
Pozz
Piroman

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
22 January, 2018, 14:44:38

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

• Koi by nedara
    [Yesterday at 15:23:53]
  • Arowana by nedara
    [13 January, 2018, 12:46:13]
  • Robot za alge by D.Nebojsa
    [25 November, 2017, 20:57:14]