Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Mrest delfina  (Read 43184 times)

Offline tihomir

• Član
sera mineral salt
« Reply #20 on: 09 May, 2004, 20:07:25 »
Sto se tice delfina bice i slika.Nemam digitalac, ima ga sestra u sremcici ali brze mi je ovo resenje.Film u aparatu mi je pri kraju pa cu ga u foto radnji prebaciti na CD.Ali prvo da mi objasnite kako da ih ubacim u forum posto sam probao jednom da ubacim foto pa nisam uspeo.
I jos nesto.Bojko stvarno nije kriv posto sam ja isto pitanje,S M Salt postavio i na akvarijum.org.On mi se tamo javio,ali posto nisam zbog neceg u mogucnosti :?:  da se tamo ulogujem,kontaktirao sam ga kroz PM na ovom sajtu,tako da se rasplet mojom krivicom dogodio ovde. "JA STO UMEM DA ISKOMPLIKUJEM TAKO NEMOZE NIKO" :!:
Pozdrav

Offline piroman

• Gubitnik vremena
  • Samosapacenje me je dovelo do ovde...
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #21 on: 09 May, 2004, 20:14:30 »
Ajde ajde cekamo fotke defina!!!

:) Mnogo si bre lud, sto se opterecujes, niko nizasta nije kriv, nije ovo sud, pa da donosimo presude, to ja cisto reda radi kenjam bojku, jer je on covek poznat po tome da pise korisne i infomativne postove, a ovaj mu je ispao nezavrsen! Inace na Cirin sajt ne mozes da se ulogujes, jer gresisi adresu sajta, tacna adresa je: www.akvaristika.org , ako si pak zaboravio sifru, napisi mail Ciri na: aquaria@sezampro.yu i zamoli ga da ti promeni sifru!

Sto se tice kacenja slika to je bar jako jednostavno. Kliknes na new topic, i poscnes da pises novu poruku, kada zavrsis pisanje, videces, na dnu ekrana, polje filename, i desno od njega dugme browse, klikni na browse, nadji fajl koji hoces da zakacis uz poruku, kilikni na ok u dialogu za odabir fajlova, i onda klikni na dugme add attachment koje se nalazi odmah ispod dugmeta browse, onda ce lagano slika da se uploaduje, i kada se zavrsi uploadovanje, mozes da kliknes na dugme posalji, i tvoja poruka i slika ce biti vidljivi.

Navali!
Pozz
Piroman

Offline tihomir

• Član
mrest delfina
« Reply #22 on: 10 May, 2004, 21:49:53 »
Evo ih ovi delfini,ali su slike ocajne od loseg aparata.Za bolje cemo ipak sacekati sestrin aparat.A do tada, ovo je ta zenka i muzjak sto je upario.
Pozdrav

Guest

• Guest
mrest delfina
« Reply #23 on: 10 May, 2004, 22:02:28 »
:roll:  :roll:  :roll: Necu vise ni da diram ovaj kompijuter,dok ne nabavim profesionalnog programera :!:  :!:  :!:

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #24 on: 11 May, 2004, 01:19:51 »
Opet se opterecujes glupostima, opusteno, samo opusteno, i pokusaj opet, dok ne uspes, ako i posle nekoliko pokusaja ne uspes, lepo me pozovi telefonom, da ti voice objasnim kako da attach-ujes sliku!
Pozz
Piroman

Offline JZH

• Veoma napredan član
(No subject)
« Reply #25 on: 11 May, 2004, 13:43:17 »
Nego Brate_Bojko nesto ti muzjak ima slabu celenku,koliko je star?
Pozdrav, Joca

Offline Bojko

• Konsultant
  • Veoma napredan član
(No subject)
« Reply #26 on: 11 May, 2004, 21:10:04 »
Mlad je on još.Nego razmišljam,o čelenki odnosno čvorugi,lupneš ga čekičem i eto ti čvoruge :idea:

Offline tihomir

• Član
mrest delfina
« Reply #27 on: 11 May, 2004, 22:04:34 »
Ma necu nikada ni da odustanem.Juce mi je bio nekakav felerican dan,sve sto sam poceo uprskao sam.I onda na kraju ni to sto si mi srpski napisao ja nisam mogao da uradim.Ali jos bolje sto se toga tice,one slike sto sam ja napravio su nikakve.To je sramota i poslati kroz forum.To me je najvise juce i izbacilo iz takta.Ali danas sam napravio pravi dogovor,bice uskoro fotosa ali onih pravih. 8)  8)  8)
Pozdrav

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #28 on: 11 May, 2004, 22:10:30 »
Ili zalepis cep od piva super lepkom i eto isto cvoruge :)
Pozz
Piroman

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
(No subject)
« Reply #29 on: 11 May, 2004, 22:18:16 »
Sramota je kada ocvek kaze, da ima 100 delfina, a posalje fotku sa 3 delfina, sramota je jer sere, kada ocvek ima los aparat, ili ne ume da fotografise a kaze da ima nekoliko delfina i posalje lose fotke, to nije sramota, vec relanost i podrzavam takve "lose" fotke jer su milion puta bolje od nikakvih!!! Nema sta da te bude sramota, ako nabavis digitalni aparat, salji te fotke, ako ne nabavis, salji ove sa analogno, potpuno je nevazno, nemoj da se opterecujes glupostima, cilj ovoga foruma, a bogami i akvaristike je opustanje i zezanje, a ne opterecivanje!!!
Pozz
Piroman

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
19 October, 2018, 08:59:34

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
Stats
  • Total Posts: 154909
  • Total Topics: 9356
  • Online Today: 97
  • Online Ever: 450