Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Tropheus Moori Chaitika  (Read 1374 times)

Offline Lucha

• Član
Tropheus Moori Chaitika
« on: 22 March, 2016, 11:35:06 »
Na donjim slikama su moje matične Tropheus sp. Chaitike, jato trenutno broji 21 kom (deo riba je WC, drugi deo je F1 a oni su potomci drugih WC riba, čije su slike u drugoj temi sa istim nazivom ovde na forumu) , izvesna je dopuna sa još 6 kom samo da prodju karantin. Vidim da je na forumu malo utihnula promocija naših dragih trofeusa, pa da malo popularišemo iste :)

Offline iggyy76

• Početnik
  • *
Re: Tropheus Moori Chaitika
« Reply #1 on: 22 March, 2016, 15:08:55 »
Lepo izgledaju i slažem se sa tim da su zapostavljeni Tropheusi u poslednje vreme.

Offline Lucha

• Član
Re: Tropheus Moori Chaitika
« Reply #2 on: 07 October, 2016, 10:46:28 »
Da konačno javim dobre vesti, čekanje se isplatilo i konačno jedna ženka nosi, već sam izgubio bio nadu! Iako su prgave ribe, nisu mogle da se nametnu T. Bembama (koje su dominirale akvarijumom) nikako, iako su značajno veće od njih. Što potvrđuje onu našu "boj ne bije svijetlo oružje :)".
I čim sam ih spojio sa T. Bulu pointima (koji su isto Black-ovi ali eto, časkom su ih Chaitike umirile, čak šta više na gostujućem terenu), došlo je do aktivnosti dva mužjaka sa ovim ishodom.

Ono što me je iznenadilo je to da je mužjak nonšalantno držao pećinu dva dana (i dalje se tako ponaša, ono kao baja sam i može mi se), dok se ženka konstantno tabala sa drugim Chaitikama i alfa T. Bulu pointom oko njegove pećine. Al eto instinkt divljih riba je čudo i toliko različit od riba podgajenih u akvarijumu  :huh:

Sad da sačekamo, pa da vidimo  :)

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
21 September, 2018, 05:00:37

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
Stats
  • Total Posts: 154899
  • Total Topics: 9354
  • Online Today: 74
  • Online Ever: 450