Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Pitanje za ovu ribetinu  (Read 2862 times)

Offline djomla

• Značajni član
Re: Pitanje za ovu ribetinu
« Reply #10 on: 21 October, 2014, 22:57:17 »
ne mora da znaci da se deformisala od hrane. vrlo verovato da je neki mesanac,da sam ja to dobio na poklon, ne bih je ni ubacivao u aq. :embarrassed:

Offline Lucha

• Član
« Reply #11 on: 21 October, 2014, 23:24:18 »
Pa u pravu si. Jeste da se poklonu u zube ne gleda, al u ovom hobiju, jedna unesena nepoznata jedinka, može da prouzrokuje toliko problema, da većina iskusnijih akvarista o tome ne bi ni razmisljala, ma kakva da je riba, a ne neki hibrid

Offline andr0id

• Značajni član
« Reply #12 on: 22 October, 2014, 06:28:31 »
A ne.. on mi je drug koji se duze od mene bavi. Kada sam kupio akv onda smo poceli sa nekim razmjenama.. on ima akv ciklidni oko 100 l a kod mene je 200. Dao mi je 2 jack dempseya a ja njemu 2-3 male estere. Onda drugi dan kaze dat cu ti i druga dva jack dempseya ako ti se svidjaju.. a ja ih i jesam trazio.. i donjeo i ovu.. kaze bila je mirna kod njega uvijek.. a evo i kod mene je sad za sad.. i on je dobio od nekog jbg.. neka zivi.. bude li pravila problem, izmjestit cu je u drugi..

Imao sam 3 plava muzijaka koji su haos pravili. Dao mu dva. Sad njemu prave... sad mi je akv pravo miran. Prihvatile su i ovu veliku.. ni jedna svadja nije bila.. a do neki dan svaki dan.. sa ona 2 muzijaka.. ribe bile samo u sredini.. sada plivaju gdje god hoce..

Offline andr0id

• Značajni član
« Reply #13 on: 03 November, 2014, 22:02:43 »
Da ne otvaram novu temu bezveze..

Ima li neko od vas Jack Dempseya?

Je li moguce da ova riba moze uvijek jesti?

Imam 4 komada.. kad god se priblizim akv.. dodju do stakla.. otvorim poklopac.. hoce da jedu.. bacim malo odmah sa povrsine grabe..

Vidim da su za 15 dana mnogo narasli..

EDIT: Ako želiš da pitaš i pišeš o nekoj vrsti, onda to radiš u temi o toj vrsti.

ciklidi. org
« Last Edit: 04 November, 2014, 06:40:43 by nedara »

Offline ivanivan

• Član
« Reply #14 on: 04 November, 2014, 00:09:38 »
Tu ribetinu sto si prikazao imam 12 kom i red-red je (bar sam ih ja tako kupio),a muzjak mi je tako prelazio iz narandzaste u belu i sad je beo sa sitnim,jedva primetnim crvenim tackicama.Jedino on od razlike zenki ima tackice i na gornjim perajima,A svih 12 su takvog oblika da izgledaju debelo a kao metak su,a bile su takve i kod prethodnog vlasnika.Evo slike debelog sa net-a.

EDIT: Postavljati isključivo svoje fotografije ili uz odobrenje vlasnika.

ciklidi.org
« Last Edit: 04 November, 2014, 06:39:07 by nedara »

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
23 April, 2018, 05:35:30

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
  • Total Members: 1891
  • Latest: rakoch
Stats
  • Total Posts: 154746
  • Total Topics: 9327