Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: da se lepo predstavim  (Read 6198 times)

Offline mmsl

• Član
da se lepo predstavim
« on: 03 July, 2014, 21:30:51 »
E pa doslo vreme i da se ko covek predstavim, i da predstavim lepo moju akvaristiku... Ja sa Milan, imam 25 godina, i necu sad da tupim koliko ja dugo se bavim ovim hobijem i sta sam sve cuvao, i sta sam mrestio i tako dalje, nego cu vam predstaviti ono sta trenutno ja imam u svom posedu.... Mora da napomenem za sve ovo je kriv moj najbolji drug GokU, i hvala mu na tome, ko zna mozda bi se opijao, kockao, drogirao, ovako sve pare odose na ovo.... Trenutno imam akvarijum sa trofeusima i eretmodusima, akvarijum sa kompresicepsima, xenotilapijama, julidohromisima, biljni akvarijum koji necu opisivati jer je majkin, i jedan mali za mladj.... e pa da krenem redom.... u svakoj poruci cu opisivati po jedan akva da bi slike lepo uklopio i da bi bilo pregledno....

Offline mmsl

• Član
Re: da se lepo predstavim
« Reply #1 on: 03 July, 2014, 21:47:17 »
Najpre moj glavni akvarijum zovem ga biser hahahaah.... dimenzije duzina 110, visina 55, sirina 50, staklo 10mm, prelivni filter, sa pumpom od 1200l i od filter materijala tu su samo bio kugle, pa bio sundjeri razlicite gustine i to se pokazalo kako sasvim dovoljno... od uredjenja imam pozadinu koju je radio Monsterfish, sa par nekih modula koji vise, i kamenje i pesak, trazio sam kamenje da bude sto slicnije onom u jezeru.... akvarijum je osvetljen sa tri neonke dve grolux i jedna arcadia daylight....
e sad od riba tu su Tropheus Kasakalawe F1, Tropheus Maswa F1, Eretmodus Cyanostictus Cameron Bay F0, i par komunalaca...

Offline mmsl

• Član
« Reply #2 on: 03 July, 2014, 21:52:56 »
Zatim, drugi akvarijum, dimenzije duzina 100, visina 30, sirina 40, staklo 6mm, filter sa zazorom, pumpa od 600l od filter mase opet prvo bio kugle, pa onda bio sundjer razlicite gustine, od uredjenja tu je pesak, kamenje, i skoljke iz Tanganjike... osvetljenje led..
od riba tu su Xenotilapia Ornatipinis Yelow, Compressiceps Fire Fin, i Julidochromis marlieri, dodacu jos neke skoljkase i leptosome, ali otom potom...

Offline mmsl

• Član
« Reply #3 on: 03 July, 2014, 21:58:18 »
I na krajau, tu je jedan mali akvarijum za maldj, dimenzije duzina 20, visina 30, sirina 30, tako mi se uklapalo, filtracija sundjer filter i to je to, od uredjenja samo jedan kamicak i to je to... unutra su trenutno mladi eretmodusi 21 komad od roditelja F0... Na slikama ce biti roditelji i mladj....

Offline mmsl

• Član
« Reply #4 on: 03 July, 2014, 21:59:53 »
to bi bilo to, ko zeli da vidi uzivo neka izvoli, ko zeli da pita nesto neka opet izvoli... pozdrav...  ;)

Offline nedara

• Administrator
  • Veoma napredan član
  • C.C.A. Novi Sad
« Reply #5 on: 04 July, 2014, 06:58:50 »
Vrlo lepo dragi kolega, prvi akvarijum je odlično uređen... bravo!

Offline No.1

• Veoma napredan član
« Reply #6 on: 04 July, 2014, 08:13:50 »
Svaka cast !
Akvaristika, to je moja ljubav !

Offline nikouro

• Značajni član
« Reply #7 on: 04 July, 2014, 20:56:06 »
Primecuje se da nisi jyce poceo sa ovim hobijem :)

Offline jankic82

• Početnik
  • *
« Reply #8 on: 05 July, 2014, 01:29:04 »
da nije ovog sajta i malih oglasa nikad ne bi upoznao ljudinu i dobrog lika-brata milana koji mi je poklonio bordosku dogu sa neverovtnim papirima-da ne davim:) akvarijum sam imao prilike da vidim uzivo i enterijer savrsen,ribe su ekstra kvalitetne,dobro cuvane i podgojene:)) divlje primerke jos nisam video(eretmoduse),ali planiram uskoro da dodjem!! sve je ekstra i hvala i ovde!pozdravi gokua

Offline zilda

• Napredni član
« Reply #9 on: 05 July, 2014, 13:35:37 »
interesuju me trofeusi ako moze malo bolja neka slika pogotovo maswe na kojoj su velicini,...inace sve je super veliki pozdrav...

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
16 December, 2018, 12:24:30

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
Stats
  • Total Posts: 154930
  • Total Topics: 9363
  • Online Today: 86
  • Online Ever: 450