Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Malavi F1- Reč ili Dokaz??  (Read 7860 times)

Offline brod

• Napredni član
Re: Malavi F1- Reč ili Dokaz??
« Reply #20 on: 10 March, 2014, 22:49:47 »
Tebi su nikakvi dokazi a meni je fiskalni racun dovoljan. Krajnje bi bilo idiotski da recimo posle svakog uvoza okacim sliku racuna ili da pokazujem isti musterijama na uvid hahaha.

Offline nedic93

• typing...
  • Napredni član
  • Nedic Nikola
« Reply #21 on: 10 March, 2014, 22:50:03 »
Ajte ljudi manite se ne potrebnih raspravki i ubedjivanja....sa obzirom u kakvoj smo drzavi...nasi papiri trpe sve (ne vredjam nikoga) ...ali naj obicnijeg vrapca koji je pokisao na kisi i ti ga spasio...hoces da ubedis ljude da je dosao iz Australije...daces koju kintu i eo sertifikata da je iz iste...:D
Ono sto hocu da kazem je to da je i za uvoznika,distributera-prodavca i kupca svaki primerak odredjene vrste je "macka u dzaku"...papir trpi sve...ide se na neko uzajamno poverenje i to je to...jbg...:)
Cak je i zanimljivo! :D

Offline Chibs

• Član u razvoju
  • **
« Reply #22 on: 10 March, 2014, 22:51:32 »
Ovo '7 evra' sam lupio, kao sto sam i napisao... A imam i negde po telefonu dokaz da dva dana posle izbacivanja tvoje ponude, meni se licno javio lik koji mi nudi tu istu 'F1 ribu' jedan ipo put jeftinije od vas... I sad, ko je tu blesav nemam pojma... Lik koji nudi da prodaje famoznu jeftinu F1 ribu (zaboga mnogo mu se izmrestilo pa mora da prodaje po bagateli-standardna prica), ili neko ko stvarno nasedne na tu pricu... I iduci tim redom, dolazi do opste kulminacije laganja (nenamerne od strane kupca jer covek prica sto mu je receno) a onda se vracamo na tu ideju, da sem izgovorene reci niko nece da da dokaz o poreklu/kvalitetu/uvozu ribe...

Offline DJ Aca LiveStyle

• Značajni član
« Reply #23 on: 10 March, 2014, 22:55:08 »
Ne, ja sam samo za pravdu.... A vi pravdu ne sprovodite ! Krivo mi je što nema još kog odgajivača, pa da i on iznese svoje mišljenje... Kakvi crni računi,o čemu čoveče ti pričaš... Krivo mi je samo što se nije našao neko pre mene da se pita o ovakvim stvarima... A kada smo već kod računa: Pa i neka su 1e skuplje "ribe f1", ti druže ne prodaš par komada, nego kao ozbiljan odgajivač nekoliko stotina, pa se pitaj malo o tome....

Bravo Chibs !

Offline atanasa

• Član
« Reply #24 on: 10 March, 2014, 23:02:31 »
Ljudi uživajte u ovom hobiju. Čemu stvaranje kamena u žuči?  :(

Offline DJ Aca LiveStyle

• Značajni član
« Reply #25 on: 10 March, 2014, 23:05:19 »
Ljudi uživajte u ovom hobiju. Čemu stvaranje kamena u žuči?  :(

Čemu?
Druže mislis li da je manipulacija velikim brojem ljudi tema o kojoj treba da se ćuti?
Ja ne mislim iskreno!

Offline brod

• Napredni član
« Reply #26 on: 10 March, 2014, 23:06:10 »
Mrzi me vise da ti objasnjavam po 100 puta. Prelazim na drugu temu ili cemo sutra da nastavimo kad se malo odmorim. Kad vidis ozbiljnost ljudi gde mi pazarimo bice ti sve jasno a i o tome smo pisali davno davno po nekoliko puta. Veruj mi videces da sam upravu i moj ti je savet da se ne opterecujes previse oko toga jer samo gubis zivce. Mi tako radimo i to je to i to je jedino ispravno a u principu nije ovde tema da ti iznosim nase poslovanje. Verujem da bi zeleo i da znas detalje koliko cega prodajemo itd a mozda i u koje radnje ide nasa riba... Previse si se uzrujao druze. Odmori malo pa sutra nastavljamo,obecavam.  ;)

Offline ognjen84

• Početnik
  • *
« Reply #27 on: 10 March, 2014, 23:07:49 »
A kada smo već kod računa: Pa i neka su 1e skuplje "ribe f1", ti druže ne prodaš par komada, nego kao ozbiljan odgajivač nekoliko stotina, pa se pitaj malo o tome....

Bravo Chibs !

A jedno pitanje i od mene da li bi prodavao stotine riba i ko bi se zeznuo da 2 ili više puta kupi od njega ribu po "paprenoj" ceni ukoliko nije zadovoljan kvalitetom te ribe?
Puni oglasi tipa 20-30 Demasonia ili Carleusa za 1000,1500 din
Ne verujem da ima idiota koji bi pored ovakve bagatele, a "isti" kvalitet išli kod Broda.

Offline Chibs

• Član u razvoju
  • **
« Reply #28 on: 10 March, 2014, 23:08:56 »
Cemu stvaranje? Bukvalno dva dana mi nije bilo dobro kad sam video sta mi je lik uradio! Lezim, na bromazepamu, pritisak 160/110. To ti pretpostavljam nije dovoljno? I sad mi ti kazes, uzivaj u hobiju... Jedva me zadrzali da ne razbijem akvarijum ne zbog para, pare dosle i otisle, vec zbog onoga o cemu Aca prica, pravda. A necu da dozvolim da me prave na idiota i ovcu. Nit' sam ja propao za tih 100 evra, nit' se on obogatio. Stvar je principa.

Offline Chibs

• Član u razvoju
  • **
« Reply #29 on: 10 March, 2014, 23:11:47 »
Ne prozivam nikog, ali Ognjene, ajd' pazi ovo: Ja, kao relativni pocetnik, uvezem legalno ribu ne mora da bude wf, dovoljno je f1. ko ce meni da veruje da je to f1?! a opet, velikoj odgajivacnici je mnogo lakse da uz 'stotine i stotine riba' ubaci deset-ne mora vise klasikanera... I tako zacarani krug krece opet.... P.S. opet ne prozivam nikoga, a pogotovo ne broda, samo pricamo o cinjenicama...

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
20 April, 2018, 20:11:14

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
Stats
  • Total Posts: 154742
  • Total Topics: 9327
  • Online Today: 54
  • Online Ever: 450