Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Site sad i nekada....  (Read 12119 times)

Offline piroman

• Gubitnik vremena
  • Samosapacenje me je dovelo do ovde...
    • piroman.rs
Re: USPAVANE LEPOTICE
« Reply #10 on: 30 December, 2005, 00:49:58 »
Ducia, mislim da ces vise da ih uzbudis ako im obecas neku hranu :) Na primer, sta treba imati od lekova za ciklide, ko prvi odgovori dobija rolovanu belu vesalicu. Mislim da bi na ovako postavljeno pitanje dobio mnogo odgovora :)

OK, znam, tupim :(

Problem sa "apotekom" je u tome, sto svi mi imamo svoje ideje, koje su u principu razlicite, i svi se plasimo da se neizblamiramo, i da ne zapocnemo okrsaj kod O.K. Korala, kada neko iznese svoje misljenje. Danas sam imao session tupljenja o octozin-u sa Lucky-em, uz novi zakljucak, koji mi se sam nametnuo u razgovoru. Po mom najnovijem (danasnjem) razmisljanju, octozin, ima smisla, ali samo za infekcijski tip bloat-a. Danas sam zakljucio iz malog medjumozga, da postoje barem tri razlicite bolesti koje se manifestuju isto ili jako slicno, i da mi sve tri tretiramo kao BLOAT-a, sto je naravno greska. Prva varijanta, je izazvana bakterijama, i nju bi octozin trebao da leci bez problema, druga varijanta je izazvana neadekvatnim hemizmom vode (prisustno nitrata, nitrita i sl) i verujem da nju octozin, NE leci, treca varijanta i to mozda najmisticnijia je BLOAT izazvan stresom, za koji isto verujem da octozin, NE leci.

I kada ja napisem da ja koristim octozin, a i sam sam u dilemi da li leci ili ne leci BLOAT, osecam se debilno, i zato je najbolje da ti uopste ne odgovorim u temi Apoteka...
Pozz
Piroman

Offline ducia

• Global Moderator
  • Veoma napredan član
« Reply #11 on: 30 December, 2005, 01:02:18 »
Cekaj pa sad si upravo to napisao i nisi se izblamirao. A meni kao nekome ko se jos nije sreo sa BLOAT-om i ne zeli da se srece (pogotovu ne u mraku), svaki stav koji se odnosi na temu dosta znaci. Uostalom ja vise volim da cujem ljude koji pricaju svoje price iz iskustva nego li one koji pricaju iz literature. Ipak postoji razlika izmedju prakse i nauke.
Is it wrong to be strong Brotherhood

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
« Reply #12 on: 30 December, 2005, 01:05:55 »
Ducia, mali detalj se ogleda u tome, sto ce sada svi da se valjaju od smeha i da zakljuce da sam mnogo veca budala, nego sto je to opste prihvaceno (opste je prihaceno da sam ja budala, a da sam u stanju da funkcionisem, makar prividno)

:pogibija
Pozz
Piroman

Offline ducia

• Global Moderator
  • Veoma napredan član
« Reply #13 on: 30 December, 2005, 01:21:18 »
Ako je tako onda smo budale svi koji verujemo da imamo pravo na svoje misljenje??? A iskreno, ja ljude sa ovog sajta ne shvatam kao ljude koji bi se smejali necijem misljenju iako su ubedjeni da je pogresno. Ili sam se ja malo zaj...o.

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
« Reply #14 on: 30 December, 2005, 01:41:47 »
Ufff, u mom postu ima 50% istine i 50% pohotarenja, istina je uvek u sredini...
Pozz
Piroman

Offline kori

• Napredni član
« Reply #15 on: 30 December, 2005, 08:52:23 »
Ipak ste se malo razdrmali, sto se tice mojih postova u vezi "bunkera" spremam se da napisem nesto a to ce biti prve nedelje januara meseca zbog trenutne frke na poslu itd...
++Svaki trud se isplati++

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
« Reply #16 on: 30 December, 2005, 11:33:00 »
Samo napred Kori!!!
Pozz
Piroman

Offline ducia

• Global Moderator
  • Veoma napredan član
Site sad i nekada....
« Reply #17 on: 04 November, 2006, 18:37:27 »
Dajte ljudi, gde je nestao duh sajta koji je postojao kad sam se ja prvi put obreo na ovim stranicama? Nema vise zezanja, bespotrebnih, bespostednih, bezazlenih ali konstruktivnih provokacija i trabunjanja... Sta se desava? Znam da neki stalni clanovi od pre (pa i modreatori) sve slabije posecuju sajt ali mi nije jasno sta se to desilo da ovaj sajt postane (tj postaje), tesko mi je da prelomim preko tastature, DOSADAN. Tek po koja tema izazove reakciju i to se obicno zavrsi promenom pravila sajta. Mislim da su nas ta pravila i sjeb**a donekle, tj od kako su se pravila pojavila ljudi su poceli da ih se pridrzavaju ko pijan plota i niko nema hrabrosti da ih prekrsi jer nece da rizikuje "blamazu" zakljucavanja teme ili prebacivanje posta u TRASH. Sta fali ako tema "malo" odluta. Sto smeta ako se otvori vise tema o istom problemu. Kao to je ranije smetalo(?). Osim ako (sad lupetam) sajt ima neka tehnicka ogranicenja, tipa baza podataka ne moze da predje xyz MB... Svima nam je u interesu znanje o ciklidima samo sto to ranije nije bilo (i ne mora da bude) ovoliko dosadno.

Ukidajte pravila i male oglase pa da se zajebavamo, druzimo i svadjamo ko ljudi i uzivamo u ciklidima.

P.S. Necu citati odgovore na ovaj post koji u sebi nemaju bar jednu salu, segu, posalicu, provokaciju...(od takvih postova mi je vec muka)  CIKLID_200   CIKLIDI_433   :spank

Offline piroman

• Gubitnik vremena
    • piroman.rs
Re: Dull
« Reply #18 on: 04 November, 2006, 21:51:08 »
Evo ti odgovor bez posalice:

Draga nam hosting kompanija (treca po redu) nas efikasno ceska bez vazelina, te nam je opet pre nekoliko dana sjebala bazu, kao sto je to ucinila vec vise puta. Pokusacemo opet da prom,enimo hosting kompaniju i da opet sredimo bazu i da opet i opet i opet i opet...

Zakljucak izvuci sam, zasto je sajt dosadan...

p.s. JZH je na okupljanju kukao nad sudbinom strasnom kako se njemu ljudi smeju jer je clan ciklidi.org jer na ciklidi.org ima zajebancija :) :) :)
Pozz
Piroman

Offline ducia

• Global Moderator
  • Veoma napredan član
Re: Dull
« Reply #19 on: 05 November, 2006, 17:02:59 »
Samo da znas, nisam procitao tvoj post :)

Ja se i nisam zalio na rad sajta (ili jesam jednom davno) posto znam koliko ti i drugi ljudi od kojih zavisi rad sajta zaista volite da ovde provodite vreme, i verujem da dajete sve od sebe da sajt radi normalno.

JHZ mi ne lici na coveka kojeg pogadja ako mu se neko smeje zbog ovog sajta.

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
22 July, 2018, 03:16:15

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
  • Total Members: 1896
  • Latest: gojo
Stats
  • Total Posts: 154860
  • Total Topics: 9348