Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: kupe za mrest diskusa  (Read 1258 times)

Offline stojke

• Napredni član
kupe za mrest diskusa
« on: 08 June, 2013, 12:08:05 »
zanima me dal je ko od ljudi koji drze diskuse pokusavao da napravi sam  kupe gde diskusi polazu kru,mislim da to moze od gline da se napravi pa da se ispece u rerni dal je ko probao?

Offline skaut

• Član u razvoju
  • **
Re: kupe za mrest diskusa
« Reply #1 on: 08 June, 2013, 14:11:43 »
Stojke nemoj da se zamaraš jer nije to baš tako jednostavno a plus vreme koje se izgubi oko toga.Najbolje je otić kod grnčara ljudi to rade profesionalno,samo im treba reći da ne ide glazura jer se razlikuje postupak.E da ima sad još jedna stvar,ako znaju da je za akvaristiku naplaćuju više a ako neznaju i složiš priču da ti treba za neko cveće ide niža cena.Imao sam priliku da kod dva grnčara to proverim,naime moj drugar je kod jednog naručio nekoliko komada i rekao mu da je za akvaristiku uzeo mu je  500 din.po komadu aki je napravio i 2 kom više.ta dva sam ja kupio po 100 din. komad tražeči navodno neke posude za neko cveće ali da su malo drugačije saksije od standarnih.A kod drugog grnčara sam naručio da mi napravi takve i isto sam mu rekao da mi je za cveće naplatio mi je 200 din. komad.E sad Stojke ti vidi ako ne rešiš u Loznici možemo da se čujemo pa da ti naručim ako ti odgovara kod pomenutog grnčara i da ti to pošaljem.Razmisli šta ćeš,pozdrav.

Offline zab3k

• Početnik
  • *
« Reply #2 on: 08 June, 2013, 20:49:30 »
Stojke ako se budes cuo sa skautom,treba ce i meni koji komad pa na kolicinu mozda bude jeftinije.
Bili ste kod mene ti i Dalibor znas o kome je rec,Red tirqizi bice ti lakse.
Pozz.
« Last Edit: 08 June, 2013, 20:53:16 by zab3k »

Offline Shone

• Napredni član
« Reply #3 on: 10 June, 2013, 08:38:18 »
Ja sam kod grnčara odneo mustru i on je napravio tri ćupa za 400 dinara, na najlon pijaci u Novom Sadu...

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
18 June, 2018, 15:01:04

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
Stats
  • Total Posts: 154844
  • Total Topics: 9344
  • Online Today: 66
  • Online Ever: 450