Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Muke moje  (Read 7634 times)

Offline Fifty

• Napredni član
Re: Muke moje
« Reply #70 on: 11 March, 2013, 22:51:38 »
Hvala Koko na ponudjenoj pomoci.Kad bude resio da je vadim zvacu te veruj mi   :)
Tanganjika bato ...

Offline MonsterFish

• Značajni član
  • Cradle of life...
« Reply #71 on: 11 March, 2013, 22:53:03 »
  Želeo bih ovim putem da pozdravim postupak Koke...Bravo,svaka čast.
  Hteo sam se i ja ponuditi da uradim isto ali ne znam da li Kovač i ja radimo istim bojama.
  Moje skromno mišljenje o tome da se o pojedincima na ovom forumu "Ispiraju usta" i ne vezano samo za pozadine,jeste da nije ni ljudski,a ni profesionalno i unazađuje rad samog foruma.
  Nikako nije na mestu govoriti o nekom ko nije prisutan u diskusiji i donositi zaključke na osnovu jedne strane viđenja problema.No,to govori malo više o osobama koje upućuju takve komentare.
  Smatram da ko god ima problem,kao u ovom slučaju sa pozadinom,logičan sled radnji po meni bi bio-okrenuti Kovača telefonom,predočiti mu šta se dogodilo,videti šta će on reći-uraditi i tek onda MOŽDA upozoriti druge na nekorektno ponašanje dotičnog.
  Osim ako jedina i prva pomisao nije bila baš to(ispiranje),u što čisto sumljam,možda i grešim jer ljudima dajem previše kredita.
  Molio bih sve,kao i admine sajta da dobro razmisle u kom pravcu žele da ovaj forum ide,a na kraju krajeva i sami vi kao ljudi.
  Kakav god odziv i apel za ljudskošću imao ovaj post,ne branim nikoga i potpuno stojim iza svega što sam ovde napisao.

Željko

Offline Fifty

• Napredni član
« Reply #72 on: 11 March, 2013, 23:17:46 »
Druze hvala i tebi na ponudjenoj  pomoci .Moram da kazem , a vec sam naveo.Florijan mi je izasao u susret i dao  dve male aplikacije besplatno pre tri godine, i ni ta treca aplikacija koja je napravljena za terarijum nije sjajnog kvaliteta.Ovde se ne radi o pljuvanju nego o licnom nezadovoljstvu.Niko mene nije lupao po usima da dam tolike pare , ali isto tako kad neko uzme za proizvod u kome je odnos materijal - ruke 1000 % u korist zarade  mora da racuna i na ovakve stvari koje nisu bas najprijatnije.I uopste ne zelim da mi se javi jer sam mu dva puta ostavio po 100 + eura i svaki put me je ubedjivao da mu je bas sad najbolja tehnologija.Za te pare sam mogao da kupim eventualno Juwel ili eheim umesto atmana, al nebitno.Moje pare , moja stvar. Ovo je forum a ne reklamni centar.
Tanganjika bato ...

Offline MonsterFish

• Značajni član
  • Cradle of life...
« Reply #73 on: 11 March, 2013, 23:36:59 »
Ako šta zatreba,javi...

Pozdrav za Pančevo.

Offline Fifty

• Napredni član
« Reply #74 on: 11 March, 2013, 23:41:25 »
Hvala jos jednom .Pozdrav i tebi  :)
Tanganjika bato ...

Offline Petar

• Global Moderator
  • Veoma napredan član
    • Cgi Lucid Dreams
« Reply #75 on: 12 March, 2013, 14:17:11 »
Ja sam uvek imao Florianove pozadine, i uvek sam bio zadovoljan kvalitetom.
Iako u poslednje vreme odustajem od pozadina iz prostog razloga sto zelim da unesem malo promene u moje akvarijume, eto da vam se pridruzim i sa mojim utiskom baziranim na svom iskustvu sa 5 ovih pozadina.

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
19 October, 2018, 15:38:24

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
Stats
  • Total Posts: 154909
  • Total Topics: 9356
  • Online Today: 108
  • Online Ever: 450