Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Ciklidi u Banja Luci  (Read 3517 times)

Offline smcm5

• Napredni član
Re: Ciklidi u Banja Luci
« Reply #10 on: 10 November, 2012, 20:09:53 »
stavicu slike kad ih uslikam
Gizmo

Offline AzurKuduz

• Početnik
  • *
  • Uaru fernandezyepezi
« Reply #11 on: 12 November, 2012, 23:41:56 »
A oni na nekim Hrvatskim forumima pričaju da su ribe u Srbiji boljeg kvaliteta.Navodno ima dosta hibrida na tržištu. :lipsrsealed:
Ova konstatacija je definitivno tacna u nasem regionu jedino u Srbiji i Sloveniji se moze naci riba koja vrijedi, a ni cijena nije ekstremno visoka, bar u Srbiji u Sloveniji je vec EU :). Ja bih ti kolega rado pomogao i poslao neke ribe iz SA za BL, ali ako zelis kvalitetnu ribu onda se drzi odgajivaca koji ne razvrstavaju ribe na "plave", "zute" ili "mjesance" (od koji se jezim), nego drzi se onih koji ribu cijene radi ribe, pa tek onda radi zarade. Ponavljam ja ti stojim na raspolaganju za Sarajevo i Tuzlu, ako nesto pronadjes rado cu ti poslati za Banja Luku

Offline mandalorian

• Član u razvoju
  • **
« Reply #12 on: 13 November, 2012, 09:11:56 »
AzurKuduz, imas li kvalitetne karuleuse?
« Last Edit: 13 November, 2012, 09:13:44 by mandalorian »
"WTF Runkle?!"

Offline AzurKuduz

• Početnik
  • *
  • Uaru fernandezyepezi
« Reply #13 on: 13 November, 2012, 10:57:41 »
Ja nemem afrikance uopste kod mene su americki ciklidi (Uaru fernandezyepezi), lazem, imam i Kribenzise (oni su afrikanci ;)), ali mogu pogledati po SA ovih par dana, pa cu ti javiti. Ima li jos nesto da te zanima ili samo karleusi?
« Last Edit: 13 November, 2012, 10:59:41 by AzurKuduz »

Offline smcm5

• Napredni član
« Reply #14 on: 13 November, 2012, 11:37:34 »
Ja nemem afrikance uopste kod mene su americki ciklidi (Uaru fernandezyepezi), lazem, imam i Kribenzise (oni su afrikanci ;)), ali mogu pogledati po SA ovih par dana, pa cu ti javiti. Ima li jos nesto da te zanima ili samo karleusi?

moje sve ribe su iz sarajeva
Gizmo

Offline mandalorian

• Član u razvoju
  • **
« Reply #15 on: 14 November, 2012, 19:59:10 »

Veoma ste kolegijalni, kolega :) Ali nema veze, nemoj se zamarati ako ne drzis afrikance, hvala ti puno, vidjecu sa smcm5 kad bude postavio slike ako on vec drzi malavi. Razmisljao sam da opet i ja postavim juznoamericki akvarijum, ali mi ponestaje mjesta za velike akvarijume. Trenutno pokusavam da "izmislim" mjesto za jedan mali od 50 litara koji bi bio morski... Hvala jos jednom na ponudi da potrazis po SA, tako i treba da saradjujemo i pomazemo jedni drugima mi akvaristi. Zivio :)
"WTF Runkle?!"

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
15 October, 2018, 10:18:36

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
Stats
  • Total Posts: 154905
  • Total Topics: 9356
  • Online Today: 86
  • Online Ever: 450