Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: svetionik od sige  (Read 3836 times)

Offline Petar

• Global Moderator
  • Veoma napredan član
    • Cgi Lucid Dreams
Re: svetionik od sige
« Reply #10 on: 19 September, 2012, 19:00:45 »
Inace Gagi, zaboravih da dodam pa se izvinjavam.
Na stranu akvarijumi i biotopi, svetionik ti je ispao fenomenalno, a pgotovo mi se svidjaju detalji kao sto je ograda od zice.
Trud se isplatio definitivno.

Offline veverica

• Član
« Reply #11 on: 20 September, 2012, 16:07:32 »
Ja vise volim prirodne akvarijume bez nekih figurica, ali sve pohvale za trud. Za ovo treba volja i strpljenje.

Reci mi kakvo ti je ovo svetlo, jel si to sam nesto pravio ili si kupio gotovo?

Offline Koka

• Napredni član
« Reply #12 on: 20 September, 2012, 21:01:06 »
Bas naprotiv , mislim da je akvarijum i koliko ce lepo izgledati plod nase maste i truda , a ne samo ubacis pozadinu, kamenjar ili panj posadis par biljaka i on je fantastican prava priroda...., u Grckoj sam video ak u ribljem restoranu odpr 700L i odlepio ( ako uspem da nadjem slike postavicu) onutrasnjost je odradjena fantasticno ovako,  pola ak tj zadnji zid ak je odradjen u kamenu iz koga vire ostaci nekog polu odveljenog zida , na sredini ak je kameni most koji je takodje na raznim mestima polupan i fale delovi tj pola mosta fali ima samo levu str i sa desne kraj mosta .,  ispod njega je panj koji je zavucen u jos jedan deo kamenog mosta koji je polozen po pesku i po koja stena iz mosta lezi oko panja tako da se vidi da su to delovi iz mosta, na desnoj str ak je kamenjar iz koga izlazi deo neke kule ili okrugloga zida kao kod svetionika koji je isto u delovima i odronjen po kamenjaru , pa svemu tome ima dosta mahovine , biljaka dosta najvise o krajevima ak i ispod panja... nisam mogao da se nagledam verujte mi :( to je ono sto bih ja voleo da imam u mom ak jer je ono i vise od dela prirode u stanu jer je toliko verodostojno uradjeno da nema ni 1 greske po pitanu bilo cega ....tako da se neslazem sa izjavom da je svetionik od sige neprirodan u ak .... ;) samo napred i svaka cast imas zlatne ruke :)
Ivke, ovo mi je cak i kicastije od onog tvog
 miljea sto si nabacio na tv!!!

Offline gagi69

• Početnik
  • *
« Reply #13 on: 20 September, 2012, 22:30:29 »
svetlo je z kineskog sata koji menja boju

Offline Vlada

• Veoma napredan član
« Reply #14 on: 24 September, 2012, 20:27:33 »
 :laugh: :laugh: :laugh:

Offline Ivke

• Veoma napredan član
  • -Bice skoro propas sveta-
« Reply #15 on: 24 September, 2012, 20:32:17 »
Bas naprotiv , mislim da je akvarijum i koliko ce lepo izgledati plod nase maste i truda , a ne samo ubacis pozadinu, kamenjar ili panj posadis par biljaka i on je fantastican prava priroda...., u Grckoj sam video ak u ribljem restoranu odpr 700L i odlepio ( ako uspem da nadjem slike postavicu) onutrasnjost je odradjena fantasticno ovako,  pola ak tj zadnji zid ak je odradjen u kamenu iz koga vire ostaci nekog polu odveljenog zida , na sredini ak je kameni most koji je takodje na raznim mestima polupan i fale delovi tj pola mosta fali ima samo levu str i sa desne kraj mosta .,  ispod njega je panj koji je zavucen u jos jedan deo kamenog mosta koji je polozen po pesku i po koja stena iz mosta lezi oko panja tako da se vidi da su to delovi iz mosta, na desnoj str ak je kamenjar iz koga izlazi deo neke kule ili okrugloga zida kao kod svetionika koji je isto u delovima i odronjen po kamenjaru , pa svemu tome ima dosta mahovine , biljaka dosta najvise o krajevima ak i ispod panja... nisam mogao da se nagledam verujte mi :( to je ono sto bih ja voleo da imam u mom ak jer je ono i vise od dela prirode u stanu jer je toliko verodostojno uradjeno da nema ni 1 greske po pitanu bilo cega ....tako da se neslazem sa izjavom da je svetionik od sige neprirodan u ak .... ;) samo napred i svaka cast imas zlatne ruke :)
Ivke, ovo mi je cak i kicastije od onog tvog
 miljea sto si nabacio na tv!!!
KOKO druze lepo si rekao :/ ono sto si mi napravio i nije bolje od miljea ( zato sam i morao da preradim sve sam i prebojim sve ponovo )jer se polu raspalo posle 6 meseci odpalo pola boje , video se stiropor na 20-ak mesta, razlepilo se pola stenja ..... al aj drugari smo pa da te ne crnim ovde prestace ljudi da narucuju tvoje miljeje tj pozadine ;) ako nastavim da detaljisem i postavim slike istog ;) xaxaxaxaxaxax MOJ STARI DRUZE !!!! ;)xaxaxaxaxax :tongue: :kiss:
« Last Edit: 24 September, 2012, 20:39:22 by Ivke »

Offline Ivke

• Veoma napredan član
« Reply #16 on: 24 September, 2012, 20:33:56 »
 izvinjavam se sto prekinuh temu  :angel: :laugh: :laugh: :laugh:
« Last Edit: 24 September, 2012, 20:36:38 by Ivke »

Offline Koka

• Napredni član
« Reply #17 on: 29 September, 2012, 11:11:42 »
E sad si mi zabio noz u ledja a to sam od tebe najmanje ocekivao! Ko ce kog ako nece svoj svog! hahaha :laugh: :laugh: :D

Offline Ivke

• Veoma napredan član
« Reply #18 on: 29 September, 2012, 19:13:11 »
 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:  :angel:

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
17 January, 2018, 15:38:48

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

• Koi by nedara
    [14 January, 2018, 17:51:05]
  • Arowana by nedara
    [13 January, 2018, 12:46:13]
  • Robot za alge by D.Nebojsa
    [25 November, 2017, 20:57:14]