Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: Aska postala mama :)  (Read 7180 times)

Offline ljubee

• Napredni član
  • kuku lele,kuku lele,ima glavu kao tele......
Re: Aska postala mama :)
« Reply #10 on: 02 October, 2012, 19:40:32 »
Hahahaha:) Ma ne ,to su slike od Avgusta,sad imaju 12 nedelja :) A snimak i zadnje slike su kada su imali 10 nedelja :) cirkusi mali :)

Offline SPAJKE

• Veoma napredan član
« Reply #11 on: 03 October, 2012, 20:37:00 »
Bas su slatki mali rotovi :)

Offline ljubee

• Napredni član
« Reply #12 on: 01 December, 2012, 22:59:49 »
Evo da stavim i par slika male Ninje,naleteh slucajno na njene slike dok sam trazio da uploudujem mrest oskara,bolje da nisam....Uspeo sam da je prodam pre 3 nedelje otprilike na zalost coveku koji nije vodio racuna o njoj,i uginula je kod njega...........vrhunac svega  je,jos je nazvao da trazi pola para nazad........30 e onako kako rece "simbolicno".......covek trgovac pa mu ide pregovaranje i po koja pretnja,pare ce dobiti naravno,ali mislim da je fer  da ja "simbolicno" na svoj nacin doprinesem da se seti nje i da je ubio svojom neodgovornjoscu.

Offline Vlada

• Veoma napredan član
« Reply #13 on: 01 December, 2012, 23:03:50 »
Brate strašno...Tebe baš hoće takvi ''likovi''... :sad:

Offline ljubee

• Napredni član
« Reply #14 on: 01 December, 2012, 23:18:37 »
Majke mi Vlado,ja sam lepak za budale,vakcinisao sam je i pitam kad je revakcinacija,on mi kaze imas vremena cujemo se,poznanik je kupio muskog i kaze mi proverio sam kod veterinara i kaze za par meseci revakcinacija ali to nije bilo tacno za mesec dana je.Uglavnom bila je zdrava i vesela,dao sam mu knjizicu i rekao da proveri sto pre kada ide revakcina i rekao je ok.Proslo 2-3 nedelje,nije revakcinisao i eto sra...,sto je jos gore,sve sam zvao i niko nje revakcinisao kucice i nista im ne fali,ali sam im rekao da se ne zezaju i da urade to ovih dana.Ja sam napravio gresku,ne namernu,dobio sam dezinformaciju i eto,on se uhvatio za to,iako je lepo receno.Pisao sam i veterinaru na nekom sajtu i rekli su mi da ako sam mu dao knjizicu i lepo sve objasnio,nema vracanja ni para ni izgovora sa njegove strane,ali eto.Delovao mi je kao ok lik i da ce voditi racuna o njoj......bas mi je zao nje,naucila je sa 4 meseci da jede na komandu i da ide u setnju za 2 dana,prepametna je bila.......

Offline Vlada

• Veoma napredan član
« Reply #15 on: 01 December, 2012, 23:32:09 »
jbg...mora čovek da pazi i kome da proda nešto...

Offline Mandic

• Napredni član
« Reply #16 on: 02 December, 2012, 11:27:55 »
Nemoj mu ni davati pare. Ne zbog same svote novca, već zbog toga što je uradio, tj. nije uradio.
Svi mi grešimo, što se tiče vakcinacije, pa čak i ja, kao vet. tehničar i budući dr vet. med.. Ali bar stojim iza toga što radim i ako se nešto desi psu, ja odgovaram i svestan sam toga, ali jbg...
Eno i ja sam pre desetak dana poklonio svoje jedno kuče koje nisam uspeo da prodam i pobegla im je u roku od sat vremena od kad sam je doneo. Našli smo je i videli smo kuda je pobegla (bila neka rupa na žičanoj ogradi i rekli su da će je zakrpiti). Zovu me pre neki dan ti ljudi i jave mi da je opet pobegla i nije me mrzelo da odem do njih i naravno da sam ponovo naleteo na tu rupu, koja nije bila ni taknuta od onda. Popizdeo sam! Što je najgore, prošlo je već par dana i nismo je našli... I ako je nađemo, neće ići kod tih ljudi više. Jednostavno je ne zaslužuju. I da zlo bude još veće, ista priča sa vakcinacijom i revakcinacijom, kao kod Ljubeta...

Offline nedara

• Administrator
  • Veoma napredan član
  • C.C.A. Novi Sad
« Reply #17 on: 02 December, 2012, 12:08:14 »
Ljudi se ustežu za 1000 dinara, koliko košta vakcinacija, a toliko popuše (u cigaretama) za 2 dana... i onda optužuju savesnog odgajivača za nepravilno dizanje legla i slično. Toliko groznih stvari sam se nagledao i čuo priča o budalama da sam već ''otupeo'' na to.

Pas treba da košta 500 Evra pa neka ga onda ne vakciniše seljačina.

Offline rott

• Napredni član
« Reply #18 on: 02 December, 2012, 13:01:24 »

Pas treba da košta 500 Evra pa neka ga onda ne vakciniše seljačina.
Slažem se, jedan dobar deo problema bi bio resen i sa vecom cenom steneta. Zbog takvih stvari se potpisuje ugovor sa prodavcem, ali i stene kosta od 500 pa navise evra...
E pa druskane kad platis stene ko jedan polovan auto, onda ce valjda i paziti i voditi racuna o njemu. Ovako, za 50e ode i kupi drugo ako je ovo crklo...

Offline silwert

• od danas drzim i japanke
  • Veoma napredan član
  • F0
« Reply #19 on: 02 December, 2012, 14:28:28 »
Cek malo jel si ti njemu dao knjizicu da od psa, tamo sve pise sto treba da zna i dalje nema price.
Kakvo vracanje para ubije kuce i jos si ti kriv sto je kupio kuce od tebe.
Meni se slicno sranje desilo kada sam prodavao kucice, na srecu je prezivelo bez posledica ali sam hteo curku da odrobijam zbog kuceta

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
19 January, 2018, 00:16:05

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

• Koi by nedara
    [14 January, 2018, 17:51:05]
  • Arowana by nedara
    [13 January, 2018, 12:46:13]
  • Robot za alge by D.Nebojsa
    [25 November, 2017, 20:57:14]