Welcome, Guest. Please login or register.

Aquashop

ReefrooM

NewBlock

Pobednička fotografija ''Foto konkursa Januar 2018.''

Lamprologus ornatipinnis (Cameron bay) člana ''Nzivkovic''

Author Topic: *** izbora riba za 400 litara  (Read 5430 times)

Offline Ivke

• Veoma napredan član
  • -Bice skoro propas sveta-
Re: Potreben savet za Malawi
« Reply #20 on: 18 May, 2012, 19:24:49 »
goce evo sta bih ja ovde uradio cisto kao savet pa ti ako nesto usvojis tj svidi ti se ili ne ok ali ovde smo da se pomognemo pa druze aj da probam ;) Ja bi ovo supljikavo kamenje svo poredjao jedno na drugo u levi zadnnji cosak tako da ima pecinica po sredini i sastrane , oko njih bi posadio pokoju biljku , em ce sakriti pumpu i crevo em ce biti "zivlje" , na sredinu desne strane bih poredjao 3-4 veca kamena jedno na drugo tako da i tu ima prolaza a sa prednje strane ka ceonom staklu ono okruglo kamenje na pesak cisto da ga ima , u zadnji desni cosak bi ubacio isto biljku ,a pesak bih malo nagurao po ivicama cisto da bude sto neravnija podloga izgledace lepse, rasprsivac mozes da ukopas u pesak na sredinu( izmedju kamenjaralevog i desnog) i nece se videti a izgledace lepo jer vazduh izlazi iz peska , mozes i neonku da sa jedne strane po izboru zamotas aluminijumskom folijom na 10 cm cisto da svetlo nebude isto na obe strane i to dosta daje na fori da kazem......eto nesto od mojih ideja pa ako ti se nesto svidelo drago mi je ako nije jbga potrosih vreme bezveze ;)

GUPI & Pet Svet
Welcome, Guest. Please login or register.
26 April, 2018, 15:19:44

Login with username, password and session length

RECENT POSTS

RECENT MALI OGLASI

RECENT MORSKA

RECENT ZABAVA

Members
  • Total Members: 1891
  • Latest: rakoch
Stats
  • Total Posts: 154750
  • Total Topics: 9328